Hover

Speciālisti no Ilūkstes novada Kultūras un tūrisma aģentūras iepazina Daugavpils tūrisma piedāvājumu

 14. marts, 2019
Speciālisti no Ilūkstes novada Kultūras un tūrisma aģentūras iepazina Daugavpils tūrisma piedāvājumu

14. martā Daugavpili apmeklēja pagājušā gada nogalē izveidotās Ilūkstes novada Kultūras un tūrisma aģentūras tūrisma nozares speciālisti, kas iepazinās ar Daugavpils pilsētas tūrisma produktiem.

Cietokšņa kultūras un informācijas centrā notika tikšanās ar Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūras pārstāvjiem. Viesi tika iepazīstināti ar Daugavpils aģentūras izveides mērķiem un darbības koncepciju, kā arī informēti par lielākajiem pasākumiem, kas šogad notiks cietoksnī. Ilūkstes kolēģus interesēja dažāda veida jautājumi par Aģentūras darbu un pasākumu organizēšanu. Tika pārrunātas arī turpmākās sadarbības iespējas.

Viesiem bija iespēja doties cietokšņa apskates ekskursijā, izzināt galvenos vēstures faktus, iepazīties ar renovēto infrastruktūru un skolēnu tematiskās ekskursijas saturu.

Vēl viesi no Ilūkstes apmeklēja zinātkāres centru “Zinoo Daugavpils”, Naujenes novadpētniecības muzeju, Daugavpils Tūrisma informācijas centru un Ģimenes digitālo aktivitāšu centru Vienības namā.

Ilūkstes kolēģi atzina, ka šādas pieredzes apmaiņas vizītes ļoti noder ikdienas darbā.