Hover

Latvijas spēcīgākās pilsētas posms Daugavpilī

Latvijas spēcīgākās pilsētas posms Daugavpilī

Datums: 29. septembris

Laiks: 11:00 - 14:00

Norises vieta: Vienības laukums, Daugavpils


Sestdien, 29. septembrī, plkst. 11.00 – 14.00, Daugavpilī, Vienības laukumā, notiks Eiropas Sporta nedēļas ietvaros norisināsies Latvijas Spēcīgākās pilsētas sacensību posms, kurā notiks spraiga cīņa par Latvijas Spēcīgākās pilsētas titulu.

„Latvijas Spēcīgākā pilsēta” ir projekts, kura ietvaros vairākās Latvijas pilsētās visas vasaras garumā norisinājās publiskas, ikvienam pieejamas bezmaksas sacensības svaru stieņa spiešanā guļus. Sacensībās piedalīties aicināts bija ikviens – gan cilvēki, kas iepriekš plānojuši piedalīties, gan pieaicinātie garāmgājēji. Dalībnieku uzdevums – spiest svaru stieni uz reižu skaitu, tādējādi veidojot kopējo pilsētas rezultātu, kā arī sacenšoties savā starpā gan konkrētās pilsētas sacensību ietvaros, gan visas Latvijas mērogā.
Sacensības „Latvijas Spēcīgākā pilsēta” norisinās jau 5 gadu, ar mērķi popularizēt veselīgu dzīvesveidu un pauerliftingu, kā arī noskaidrot Latvijas spēcīgākās pilsētas, Latvijas spēcīgākās jauniešu pilsētas un šogad arī Latvijas spēcīgākās mazās pilsētas.

Sacensībās piedalīties var visi un 29. septembrī laipni aicināts ikviens, kas vēlas Daugavpils godu! Sacensību norisei un rezultātiem ir iespēja sekot līdzi Facebook lapā „Latvijas Pauerliftinga federācija” un www.specigakapilseta.lv.

Sacensības organizē Latvijas Pauerliftinga federācija. Sacensības atbalsta: Siguldas novada pašvaldība, Daugavpils pilsētas pašvaldība, Izglītības un zinātnes ministrija, auto serviss ”Viesulis plus”, augļu un dārzeņu pārstrādes uzņēmums „Rosība”, „Spēka Pasaule” interneta veikals, ceļu būves nozare „DD Road”, sporta klubs „PANATTA”. „Latvijas Spēcīgākā pilsēta 2018” finansē Latvijas Sporta federāciju padome konkursa par sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu organizēšanu Latvijā 2018. gadā ietvaros.