Hover

Jauniešu festivāls „Artišoks 2018”

 27. augusts, 2018
Jauniešu festivāls „Artišoks 2018”

„Artišoks” ir lielākais jauniešu festivāls Daugavpilī, kas ir kļuvis par vienu no pilsētas vizītkartēm, jo tajā piedalās ne tikai vietējie jaunieši, bet arī viesi no citām Latvijas pilsētām un valstīm. Kā ierasts, šogad festivāls norisināsies septembra pirmajā sestdienā – 1. septembrī, no plkst. 15. 00 līdz 22.00. Pasākums notiks Daugavpils Dubrovina parkā.

PASĀKUMA PROGRAMMĀ: RADOŠAS DARBNĪCAS, IZSTĀDES, VIDEO PERFORMANCE, PREZENTĀCIJAS, SACENSĪBAS UN MEISTARKLASES.

IEPAZĪSTIES AR NEFORMĀLĀS IZGLĪTĪBAS IESPĒJĀM UN IZVĒLIES, KĀ PAVADĪT BRĪVO LAIKU

15.00 FITNESS CENTRS, FUTBOLS, BOKSS, NEFORMĀLO SPORTA VEIDU KROSS

18.00 – KONCERTS

20.00 – ĪPAŠAIS VIESIS EDGARS KREILIS (X-FAKTORS | SUPERNOVA)

21.00 – DISKOTĒKA KOPĀ AR DJ SINE

„Artišoks” tiek rīkots, lai iepazīstinātu jauniešus ar iespējām lietderīgi un interesanti pavadīt brīvo laiku Daugavpils pilsētā, atbalstot visdažādākās intereses, radošo pieeju un aktīvu, veselīgu dzīves veidu.Pasākuma atmosfēru nodrošina dažādu jauniešu organizāciju ieplānotās aktivitātes, radošās darbnīcas, aizraujoši priekšnesumi, iedvesmojoši paraugdemonstrējumi, meistarklases, šovi, sporta sacensības, mūzikas un deju zonas. Festivāla jautru noskaņu papildina arī vairāku dejotāju un dziedātāju uzstāšanās uz viena skatuvē.

Jauniešu festivāla „Artišoks”  princips ir ideju darbnīca: jauniešu subkultūras, nevalstisko organizāciju, kā arī sporta sekciju pārstāvju prezentācijas par sasniegumiem un neformāli stāsti par savām  organizācijām, veidojot daiļrades enerģijas akcentus.

Pasākumu Daugavpils pilsētas domes Sporta un jaunatnes departamenta Jaunatnes nodaļa.

 

Jauniešu festivāls „Artišoks 2018”