Hover

Gaidām otro reģionālā velo maršruta Nr. 35 “Daugavas loki” atklāšanas velobraucienu

 20. jūlijs, 2018
Gaidām otro reģionālā velo maršruta Nr. 35 “Daugavas loki” atklāšanas velobraucienu

Lai popularizētu jauno reģionālo velomaršrutu Nr. 35 “Daugavas loki” un iepazīstinātu velotūristus ar tūrisma objektiem, kas aplūkojami, braucot pa šo velomaršrutu, kā arī veicinātu riteņbraukšanu kā veselīga dzīvesveida sastāvdaļu, interesenti tiek aicināti pieteikties otrajā tā popularizēšanas velobraucienā, kas notiks šā 29. jūlijā. Velobrauciens tiks rīkots reģionālā velomaršruta Nr.35 “Daugavas loki” atklāšanas pasākuma ietvaros.

Velomaršruts Nr. 35  “Daugavas loki” sākas Daugavpilī un turpinās dabas parka “Daugavas loki” teritorijā Krāslavas un Daugavpils novadā. Tā kopējais garums ir aptuveni 122,8 km.

Velobrauciens norisināsies 2 posmos.

  1. posms “Daugavpils – Slutišķi” jau ir noslēdzies.
  2. posms “Slutišķi – Krāslava” tiks organizēts 2018. gada 29. jūlijā. Starts – plkst. 10.00 Slutišķos, finišs – aptuveni plkst. 15.00 Krāslavā, Pils ielā 6, grāfu Plāteru pils kompleksā. Posma garums ~30km, brauciena ilgums ~5h.

Velobraucienā var piedalīties ikviens interesents (maksimālais dalībnieku skaits 70 personas). Dalībnieki vecumā no 14 līdz 18 gadu vecumam drīkst piedalīties tikai ar vecākiem vai atbildīgo personu. Piesakoties dalībai pasākumā un aizpildot pieteikuma anketu, dalībniekam būs iespēja pieteikt bezmaksas transportu, t.sk. arī  velosipēda transportēšanai no finiša vietas uz Daugavpili vai Krāslavu.

Lai pieteiktu dalību velobraucienos, interesentiem elektroniski jāaizpilda elektroniskā pieteikuma anketa.

Pieteikšanās 2.posmam (ANKETA) “Slutišķi-Krāslava” jāiesniedz līdz 2018. gada 23. jūlijam.

Velobraucienu organizē Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra, Daugavpils pilsētas sporta pārvalde, Daugavpils novada pašvaldības aģentūra “TAKA” un Krāslavas novada tūrisma informācijas centrs.

Pasākuma NOLIKUMS.

Papildus informācija:

Daugavpilī +371 65422818, +371 26444810, turisms@daugavpils.lv,

Krāslavā  +371 29376090, tic@kraslava.lv.

Velomaršruta Nr. 35 “Daugavas loki” infrastruktūras sakārtošanas darbi (nomarķēšana ar norādēm, vairāku informatīvo stendu uztādīšana) notika, īstenojot biedrības “Daugavpils novada tūrisma informācijas centrs” projektu “Velotūrisma un ūdenstūrisma infrastruktūras attīstība Daugavpils novadā”, kuru finansē Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai (ELFLA) un atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.

Foto – A.Bogdanovs