Hover

Pirmo reizi Daugavpilī – “Tūrisma iela”!

 13.05.2024
Pirmo reizi Daugavpilī – “Tūrisma iela”!

Daugavpils pilsēta atzīmēs 749. dzimšanas dienu, piedāvājot plašu aktivitāšu programmu, tai skaitā pasākumu “Tūrisma iela”, kas norisināsies no 31. maijam līdz 1. jūnijam.

Daugavpils pilsētas svētku ietvaros pirmo reizi vēsturē darbosies “Tūrisma iela”. Tajā, plānojot savu vasaras atvaļinājumu, ikviens varēs smelties jaunas idejas atpūtai tepat Daugavpilī, citviet Latvijā, kā arī Lietuvā. Divas dienas – 31. maijā un 1. jūnijā Ģimnāzijas ielas posmā no Saules ielas krustojuma līdz Rīgas ielas krustojumam. Tajā pulcēsies tūrisma nozares pārstāvji, kas sniegs labākos padomus un ieteikumus, lai saplānotu lielisku atpūtu dažādām auditorijām.

Daugavpils tūrisma ielā piedalīsies tūrisma informācijas centri, kas būs mērojuši ceļu no Liepājas, Ventspils, Madonas novada, Jēkabpils novada un citām Latvijas pilsētām. Starp dalībniekiem varēs sastapt arī Lietuvas pilsētu pārstāvjus no Šauļu TIC, “Lietuvos ezeru zeme”, Roķiškiem un Ilzenbergas muižas, kuri apmeklētājus aicinās apceļot tuvākas un tālākas vietas, iepazīstoties ar daudzveidīgu un unikālu tūrisma piedāvājumu. Par Daugavpils tūrisma aktuālākajiem piedāvājumiem varēs iepazīties Daugavpils Tūrisma informācijas centrā (Rīgas iela 22A).

  1. maijā “Tūrisma iela” būs pieejama no plkst. 15.00-19.00 un 1. jūnijā no plkst. 10.00-19.00.

Daugavpils pilsētas svētku laikā norisināsies arī citas aktivitātes – dažādi koncerti, svētku tirdziņš, sporta festivāls, radošās darbnīcas un virkne citu pasākumu. Pilna pasākuma programma pieejama šeit. Uz tikšanos Daugavpilī!