Hover

Starptautiskais breika deju festivāls “Skill Deal”

Starptautiskais breika deju festivāls “Skill Deal”

Datums: 11.08.2018

Laiks: 12:00 - 15:00

Norises vieta: Vienības laukums, Daugavpils


11.augustā, Daugavpilī, Vienības laukumā, no plkst 12.00 līdz 15.00, notiks Starptautiskais breika deju festivālu „Skill Deal”.
11.augustā Vienības laukumā Starptautiskajā breika deju festivālā „Skill Deal” būs fināls ar pasaules mēroga zvaigznēm un vairāk nekā 100 dalībniekiem. Dejotāji no Polijas, Baltkrievijas, Krievijas, Lietuvas, Igaunijas un Latvijas cīnīsies par uzvaru junioru un profesionāļu kategorijā. Pasākuma īpašie viesi – pasaulē pazīstami dejotāji no komandas “Top 9” (Krievija). Pasākuma vadītājs: -An-Juicy (Depils Originals / Factory Kingz). Dīdžeji: -Funky Dj Elegant (Latvija), -Dj Crashfader Dee (Īrija).
Starptautiskais breika deju festivāls ir iespēja popularizēt breika dejas un hip-hopa kultūru Daugavpils jauniešiem, kā arī jauniešiem breika dejotājiem attīstīt savas dejot prasmes. Savukārt biedrības “Factory Kingz”, kas piedalās pasākuma rīkošanā, galvenais mērķis ir breika deju un hip-hopa kultūras popularizēšana Daugavpils jauniešiem, un Daugavpils jauniešu motivācija pasaules līmeņa panākumiem breika dejās. Līdz ar to Daugavpils breika dejotāji regulāri piedalās breika deju sacensībās Latvijā un ārzemēs, kā arī organizē starptautiskus festivālus Daugavpilī.
Pasākumu organizē Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļa kopā ar biedrību „FACTORY KINGZ”.
Ikviens ir laipni gaidīts 2018.gada 11.augustā, plkst.12.00, Daugavpils Vienības laukumā!

Papildus informācija:
Andžejs Začiņajevs – 26874836
Artūrs Popovs – 26075318