Hover

Velo diena ģimenēm un draugiem

 18. septembris, 2018
Velo diena ģimenēm un draugiem

22. septembrī, plkst. 11.00 – 13.00, Daugavpils Esplanādes parkā ģimenes ar bērniem tiek aicinātas aktīvi pavadīt Velo rītu ģimenēm. Esplanādes parkā, kur atrodas veloparks, tiks izvietotas dažādas stacijas, kur bērniem un viņu vecākiem būs jāpilda dažādi uzdevumi. Jāņem vērā, ka dalībniekiem obligāti  jābūt ar aizsargķiverēm. Pasākuma laikā būs pieejamas aizsargķiveres. Savukārt bebrs Bruno un runcis Rūdis parūpēsies par velo satiksmes drošību aktivitātes norises vietā.
Pēcpudienā veloparkā startēs velo foto orientēšanās “Daugavpils Fotoreiss 2018”. Velo foto orientēšanās laikā komandām būs jāveic aizrautīgi uzdevumi un jāatrod apsleptie burti Daugavpils pilsētā. Dalībnieku reģistrācija notiks pasākuma dienā plkst. 14:00 – 14:30, starts plkst. 15:00. Vairāk informācijas un pasākuma nolikums: https://ej.uz/fotoreiss2018
Eiropas Mobilitātes nedēļā aicinām būt aktīviem un īpašu uzmanību pievērst videi draudzīgiem pārvietošanās veidiem!

Eiropas Mobilitātes nedēļa ir ir Eiropas Komisijas iniciētā sabiedrības informēšanas kampaņa, kas norisināsies laikā no 2018. gada 16. līdz 22. septembrim.
Pasākumi tiek rīkoti projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/101 „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Daugavpils pilsētas pašvaldībā” ietvaros.

Tūrisma klubs “Sniegpulkstenīte”
https://www.facebook.com/sniegpulkstenite.lv/

Velo diena ģimenēm un draugiem