Hover

SILENE RESORT & SPA notiks Baltais vakars

 25. jūlijs, 2018
SILENE RESORT & SPA notiks Baltais vakars

Galvenais kūrorta koncertlaukums uz vienu vakaru pārtaps elegantā viesu hallē ar uzklātiem vakariņu galdiem svaigā gaisā. Galvenais šī vakara akcents, protams, ir BALTAIS, arī viesu ģērbšanās stils.

Pasākuma ideja ir ļoti vienkārša un saprotama. Tā ir draudzīga tikšanās, atpūta svaigā gaisā un skaistā vietā. Tradicionāli organizējot šādus pasākumus, dalībnieki tiek informēti par pasākuma norises datumu pirms dažām nedēļām, bet par vietu – tikai pirms dažām stundām. Katrs atnes sev līdzi saliekamos krēslus, galdiņus, galdautus, traukus un grozu ar ēdieniem un dzērieniem, bet šoreiz pasākuma koncepcija tiks mainīta. Nekas nav jānes līdzi! Par visu tiks parūpēts! Galvenais ir viesu labs garastāvoklis un draugu kompānija, ar kuriem ir vēlme satikties pie vakariņu galda un labi pavadīt laiku. Viesiem ir jāizpilda tikai viens nosacījums – apģērbam ir jābūt pilnīgi BALTAM!

Par galveno BALTĀ vakara notikumu kļūs neaizmirstama koncertprogramma, kurā piedalīsies: Raimonds Bramanis, Mihails Čuļpajevs un Juris Vizbulis – trīs jauni, spilgti, publikas un kritiķu atzinību guvuši Latvijas Nacionālās operas solisti, kuri ir apvienojuši savas balsis un harizmu jaunā muzikālā apvienībā Tenoru trio. Savā pirmajā koncertprogrammā Arrivederci Roma mākslinieki izvēlējušies ietvert sev tuvu un klausītāju iemīļotu un populāru opermūziku, kuru dažādos mūzikas stilos – no klasikas līdz džezam aranžējis Andrejs Puškarevs. Līdzās populārām operu ārijām koncertā izskanēs neapoliešu dziesmas, kā arī instrumentāli opermūzikas fragmenti. Tenoru trio pavada spilgtu un enerģisku mūziķu apvienība: Ilze Ozoliņa (klavieres), Svetlana Okuņa (vijole), Inga Sunepa (čells), Inita Āboliņa (akordeons), Mareks Auziņš (kontrabass) un Ivars Kalniņš (sitaminstrumenti). Īpašais viesis – Latvijas Nacionālās Operas  soliste Ilona Baģele.

Šogad BALTAIS vakars notiks 3. augustā plkst. 21.00 – 23.30
BALTĀS vakariņas no plkst. 21.00 – 23.00 (ēdiens bez ierobežojuma)
Koncertprogramma sāksies plkst. 22.00 – 23.30
Transfērs plkst. 19.45 – 20.30 Daugavpils, Park Hotel Latgola – Silene Resort & SPA,
00.00 – 0.45 (Silene Resort & SPA – Daugavpils, Park Hotel Latgola)

Vairāk informācijas Silene Resort&SPA mājaslapā