Hover

Restorānā “Plaza” no 10.11.2017 līdz 20.11.2017 notiek remontdarbi

Restorānā “Plaza” no 10.11.2017 līdz 20.11.2017 notiek remontdarbi
Restorāns “Plaza” vēlas paziņot ļoti priecīgu vēsti – restorāns gatavojas remontam, lai pēc tā varētu aicināt Daugavpils iedzīvotājus un viesus baudīt garšīgus ēdienus jaunā, skaistā interjerā!
Pēc pārmaiņām Jūs sagaidīs ne tikai restorāns jaunā veidolā, bet arī tiks piedāvāta jauna ēdienkarte, pie kuras izstrādes norit aktīvs darbs.
Jauno ēdienu ansamblis top sadarbībā ar šefpavāru Haraldu Saušu, kas sevi jau ir pierādījis strādājot dažādos projektos ne tikai Latvijā, bet arī ārpus valsts robežām.
Remonts norit no šā gada 10. līdz 20.novembrim un šajā laika posmā restorānā viesi netiks apkalpoti, līdz ar to arī netiks piedāvātas biznesa pusdienas.
Viesnīcas viesiem brokastis tiks pasniegtas “Park Hotel Latgola” lielajā konferenču zālē 3.stāvā.
Tā kā virtuve, tomēr darbosies, tad Lobby bārā 1.stāvā būs iespēja ieturēt maltīti kā ierasts laikā no 12:00 līdz 23:30, un arī viesnīcas viesiem tiks piedāvāts “roomservice” pakalpojums – būs iespēja papusdienot vai pavakariņot savā numuriņā.
Ir nedaudz jāpacieš neērtības, lai nākotnē varētu turpināt darbu eleganti un ar jaunu sparu! Informācija par jauno ēdienkarti un restorāna interjeru sekos!
Papildus informācija: www.hotellatgola.lv