Hover

Teātra izrāde “100 nakts pārpratumi”

Teātra izrāde “100 nakts pārpratumi”

Datums: 01. marts

Laiks: 18:30

Norises vieta: Daugavpils teātris, Rīgas iela 22a, Daugavpils


1.martā, plkst. 18.30, Daugavpils teātrī notiks teātra iestudējums – komēdija “100 nakts pārpratumi”.

Režisors: Māris Korsiets
Scenogrāfs un kostīmu mākslinieks: Egils Viļumovs
Gaismu mākslinieks: Sergejs Vasiļjevs
Vladimira Sergejeva tulkojums no franču valodas
Lomās: Žanna Lubgāne, Irina Kešiševa, Mihails Samodahovs, Jeļena Ņetjosina, Aleksandrs Komarovs

Pagājušā gadsimta vidū kāds talantīgs franču mākslinieks-grafiķis nolēma izmēģināt savus spēkus dramaturģijā un uzrakstīja savu pirmo lugu „La bonne Anna!” („Ak, šī Anna!”). Luga izsauca tādu publikas sajūsmu, ka pēc savas pirmizrādes tika nospēlēta vēl 1300 reizes, un kļuva par spilgtas teatrālās karjeras sākumu tās autoram: pēc tam tapa vēl vairums lugu, kuras tika iestudētas 55 valstīs. Šī mākslinieka-grafiķa vārds bija Marks Kamoleti.

Šī gadsimta sākumā kāds Daugavpils teātra aktieris nolēma iestudēt savu pirmo izrādi pieaugušajiem ar nosaukumu „100 nakts pārpratumi”. Visas līdz šim viņa iestudētās izrādes bērniem jau ir iekarojušas teātra jaunāko skatītāju sirdis, raisot viņos smieklus un radot labu noskaņojumu, tagad ir pienākusi kārta likt izsmieties pieaugušajiem. Šī aktiera-režisora vārds ir Māris Korsiets.

„100 nakts pārpratumi” ir klasiska situāciju komēdija ar smalku franču elegances noti. Turīgs, precēts pāris pieņem savās mājās darbā jaunu kalponi Annu. Pienāk diena, kad vīram steidzami jādodas komandējumā, sievai — jāapciemo savi vecāki, bet Annai tiek piedāvāts apciemot savus radus laukos. Taču māja paliek tukša vien uz neilgu laiku… Negaidīti pavērsieni, komiskas situācijas, intriģējošs sižets un pavisam negaidīts fināls. Mājas iemītniekiem šī naksniņa vēl ilgi paliks atmiņā!

Krievu valodā
2 stundas
Divos cēlienos
Vecuma ierobežojums: 16+

 

Biļetes – Daugavpils teātra kasē (654 26520) un internetā www.bilesuparadize.lv
Vairāk informācijas: Daugavpils teātris, www.daugavpilsteatris.lv
Foto: Džeina Saulīte