Hover

Poļinas Davidenko darbu izstāde “Atmošanās”

Poļinas Davidenko darbu izstāde “Atmošanās”

Datums: 20. jūlijs - 15. novembris

Laiks:


Viesnīcas “Park Hotel Latgola” vestibilā (Ģimnāzijas ielā 46) ir skatāma mākslinieces Poļinas Davidenko darbu izstādi “Atmošanās”.

Daugavpiliešiem viņas vārds un darbi nav sveši, tā kā pērn mākslas darbi bija izstādīti arī Latgales Centrālajā bibliotēkā, ko ievēroja mūsdienu mākslas cienītāji un vietējā prese.

Izstādes autore P. Davidenko, kas dzimusi Daugavpilī, kopš 2004. gada dzīvo un strādā Lielbritānijā. Savulaik ir absolvējusi Daugavpils 9. vidusskolu, tad mācījās Baltijas Starptautiskajā Akadēmijā un mākslas un dizaina skolā Londonā. Ir bijusi dizainere, kompānijas Christian Dior VIP stiliste, taču bērnu piedzimšana izmainīja dzīvi “kājām gaisā”, jo viņa atteicās no izdevīgiem darba piedāvājumiem modes biznesā, tā vietā izvēlējās mākslu un darbu ar bērniem. Poļina rada gleznas modernās mākslas žanrā, lai gan gluži par mākslinieku šī vārda izpratnē sevi neuzskata. P. Davidenko saka, ka intuitīvi rada mākslas darbus, kas ataino viņas dvēseles stāvokli, kas lielākoties ir dzīvespriecīgs, gaišs, dinamisks, tāpēc arī viņas gleznas ir pozitīvi uzlādētas un šīs sajūtas nodot arī skatītājiem. To atzīst arī tie, kas ir apskatījuši autores izstādi Londonas mūsdienu mākslas zālēs klātienē, kur tika izstādītas P.Davidenko gleznas.

Kā radošas dabas cilvēks, autore vienmēr ir kustībā un kā jauna meklējumos. Šodien Poļinu aizrauj netradicionālā mākslas terapija, ļaujot enerģijas plūsmai vadīt gleznošanu. Tas sevī ietver arī individuālu palīdzību cilvēkam, ko skar noteiktas personības vai emocionālās problēmas. Ar saviem atklājumiem, jaunām zināšanām un radošām idejām Poļina dāsni dalās ar visiem, kas pie viņas vēršas, kam interesē viņas darbi, pasaules izjūta un attieksme pret dzīvi.

Informācija: Viesnīca “Park Hotel Latgola”, www.hotellatgola.lv