Hover

Foto izstāde – Tatiana Latanska “Dzīvā saule”

Foto izstāde – Tatiana Latanska “Dzīvā saule”

Datums: 23. oktobris - 20. janvāris

Laiks: 00:00

Norises vieta: Viesnīca "Park Hotel Latgola", Ģimnāzijas iela 46, Daugavpils


Viesnīcā “Park hotel Latgola” līdz 2018. gada 20. janvārim skatāma Tatianas Latanskas fotoizstāde “Dzīvā saule”.

Fotomākslinieces Tatianas Latanskas visu fotogrāfiju galvenā ideja – skaistums ir it visā! Nepieciešams tikai padarīt nesaskatāmo redzamajā!

Projektā “Dzīvā saule” norisinās virtuāls ceļojums pa brīnumainiem mūsu planētas nostūriem tajos mirkļos, kad saules gaisma piepilda ar burvestību visu apkārtni. Izstādē tiks piedāvātas 12 foto gleznas, kuras autore ir radījusi 10 valstīs pēdējo 7 gadu laikā.

Lai radītu šo gleznu sēriju, fotomākslinieci iedvesmoja dažādas pasaules kultūras un unikāla daba, tai pat laikā vienojošais komponents tajā visā ir saule. Foto gleznu sērijā “Dzīvā saule” kā galveno mērķi autore ir uzstādījusi – caur dabas skaistumu atainot, cik visiem cilvēkiem jebkurā pasaules nostūrī vienādi svarīgas ir pamatvērtības – mīlestība, gaisma, prieks, sevis un citu realizēšanās, tieksme uz labo un vēlme veidot pasauli labāku.

Pēc skatītāju atsauksmēm Tatianas Latanskas foto gleznas neapstrīdami un uzreiz izceļas starp citām gleznām. Un te nav pie vainas tematika – šie mākslas darbi ir kaut kādi caurspīdīgi, gaiši un viegli. Tie uzreiz piepilda telpu ar īpašu un iedvesmojošu gaisotni.

Tatiana Latanska, 31 gads – aktīva ceļotāja, viņa ir pabijusi un ir fotografējusi 69 pasaules valstīs. Neskatoties uz to, ka foto gleznu galvenā tēma ir daba un ainavas, viņai ir liela pieredze veidojot fotoreportāžas. Pēdējo 7 gadu laikā T.Latanska ir fotografējusi vairāk kā 100 starptautisku pasākumu un konferenču reportāžas 20 valstīs.

Tatiana uzsāka savu karjeru mācoties labākajā Kijevas fotoskolā – VIVAT, apgūstot zināšanas pie paša skolas dibinātāja. Turklāt pēdējos 10 gadus viņa apgūst fotomākslu patstāvīgi, pētot un analizējot pasaules mēroga meistaru darbus – Stīvena MakKarrija, Pītera Lika, Filipa Toledano, Klarka Littla, Saša Marčina.

Tatiana Latanska, paralēli fotomākslinieces darbam, veiksmīgi pilda direktores pienākumus vadošajā treningu kompānijā krievvalodīgajai mērķauditorijai – Nikolaja Latanska patiesās veiksmes akadēmija.

Tatianas izstādes ir notikušas Ukrainā, Vācijā, Latvijā, Armēnijā, Gruzijā, Bulgārijā, Kazahstānā, Baltkrievijā. Tuvākajā laikā ir ieplānota izstāžu sērija Itālijā un ASV. Turklāt Tatianas foto darbi atrodas Berlīnes Mūra muzeja Vācijā pastāvīgajā ekspozīcijā – starp citu tas ierindojas starp top 100 labākajiem muzejiem pasaulē.

Izstāde būs apskatāma līdz 2018.gada 20.janvārim!