Hover

Daugavpils drifta festivāls

Daugavpils drifta festivāls

Datums: 13.07.2019

Laiks: 14:00

Norises vieta: Kartodroms "Blāzma", Daugavpils


Jūlījā notiks septītais Betsafte Drifta festivāls Daugavpilī, kartodromā „Blāzma”. 12.jūlijā tiks aizvadīti oficiālie treniņi, bet 13. jūlijā Daugavpilī notiks Betsafe Latvijas drifta kausa 4.posms un Lietuvas drifta kausa street klases ieskaites posms.

 

12. jūlijā – sacensību oficiālie treniņi risināsies piektdienā.
13. jūlijā treniņi sāksies jau no paša rīta, bet sacensību atklāšana būs plkst. 14.00.

 

Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas visās biļešu servisa kasēs, Circle K un bilesuserviss.lv.
Pieaugušajiem – 7 EUR, bērniem – 3 EUR (16-18 g.v.).
Biļetes sacensību dienā maksās mazliet dārgāk.

 

Pilsētas iedzīvotājiem un viesiem arī būs iespēja apskatīt drifta automašīnas un satikt slavenus sportistus.

 

Latvijas drifta kauss Daugavpilī aizvadīs 4.posmu, iepriekšējais posms, kas tika aizvadīts Biķerniekos, rādīja sevi kā ļoti spraigs čempionāts ar agresīvām cīņām ne tikai Proam klasē, bet arī Street klasē, kuras parstāvji šogad trasē paspējuši demonstrēt lieliskus sasniegumus.

 

Šogad Betsafte Drifta festivālā plāno piedalīties Daugavpils braucējs Jevgēņijs Sapuns, kurš 2015. gadā pārliecinoši uzvarēja Latvijas drifta kausa Proam klases kopvērtējumā un ieguva 1.vietu.

 

Proam klasē kopvērtējuma līderis ir Rolands Bērziņš (6. sērijas BMW). Rolandam seko gados jaunākie drifteri Artūrs Bondars un Nikolass Bertāns. Šogad vietējās klases sportistiem pievienosies arī braucēji no Lietuvas un Igaunijas.

Street klasē pēc iepriekšējā posma par kopvērtējuma līderi kļuva Edgars Kroģeris, aiz sevis atstājot pirmo divu posmu kopvērtējuma līderi Gintu Kirgicki. Trešajā vietā ierindojas pagājušā gada debijas balvas ieguvējs Igors Vozņakovskis, kuram cieši seko arī Imants Bitmets.

 

Daugavpils drifta čempionāta dalībnieku skaits jau pārsniedz 60 sportistus, bet organizatori aicina sacensībām pietiekties arī jaunus amatierus no Latgales novada, jo street klasē sevi var izaicināt jebkurš braucējs, un tagad, kad sacensības notiek tik tuvu mājām, tiek dota unikāla iespēja pamēģināt spēkus šajā autosporta disciplīnā.

 

 

Vairāk informācijai par pasākumu sekojiet līdzi :
Facebook: Latvian Drift page
Twitter: Latvia drift
Draugiem.lv: Latvijas drifts
Instagram: latviadrift
www.driftlatvia.com