Hover
Bilde

20 decembris

Imre Kalmana operete "Misters Ikss"

20. decembrī plkst. 18.00 Daugavpils teātrī skatītāju uzmanībai tiks piedāvāta operete „Misters IKSS”. 

Bilde

20 decembris

Mūzikls "Jaungada Multivīzija"

20. decembrī plkst. 12.00 Daugavpils teātrī skatītāju uzmanībai tiks piedāvāts “Pēterburgas operetes” teātra mākslinieku mūzikls “Jaungada Multivīzija”.

Bilde

14 decembris - 10 janvāris

Zīmola Lena Lumelsky instalācija “Unwearable imporability”

Poļu kultūras centrā ir skatāma zīmola LENA LUMELSKY instalācija “Unwearable imporability”. Lena Ļumeļskaja – apģērbu dizainere. Savu arodu apguva koledžā Izraēlā, otrā līmeņa izglītību ieguvusi Antverpenes Karaliskajā mākslas akadēmijā Beļģijā.

Bilde

12 decembris - 15 janvāris

Ziemassvētku eglīšu rotājumu izstāde “Ziemassvētku ieskaņas”

Latgales Centrālās bibliotēkas nozaru literatūras sektorā ir skatāma Daugavpils pilsētas mājturības un vizuālās mākslas skolotāju darināto Ziemassvētku eglīšu rotājumu izstāde “Ziemassvētku ieskaņas”. Izstādē “Ziemassvētku ieskaņas” ir skatāmi 44 rokdarbi, kurus darinājuši 20 mājturības un vizuālās mākslas skolotāji no 16 Daugavpils skolām.

Bilde

10 decembris - 20 decembris

PIRMĀ RESTORĀNU DEKĀDE DAUGAVPILĪ

No 10. līdz 20. decembrim Daugavpilī pirmo reizi notiks restorānu dekāde ar devīzi “Viss gardākais aug mums blakus”. Restorānu dekādes mērķis ir ieinteresēt cilvēkus ieturēt maltīti ārpus mājas un iepazīt daudzveidīgu virtuvi. Restorānu dekādes laikā astoņas kafejnīcas un restorāni piedāvās daugavpiliešiem un pilsētas viesiem oriģinālas ēdienkartes.

Bilde

09 decembris - 07 janvāris

Rūķu namiņš un meistardarbnīcas aicina!

Sākoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam, aicinām pilsētas iedzīvotājus un viesus līdzdarboties Ziemassvētku meistardarbnīcās, lai sarūpētu dāvanas saviem mīļajiem un rosinātu svētku sajūtu.

Bilde

08 decembris - 02 februāris

Izstāde „Made in Kaliningrad. Kaļiņingradas laikmetīgā māksla”

Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā skatāma izstāde „Made in Kaliningrad. Kaļiņingradas laikmetīgā māksla”.

Bilde

08 decembris - 14 janvāris

Ilonas Vilkas izstāde “Jūra, laiks, sapņi…”

Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā skatāma Ilonas Vilkas darbu izstāde “Jūra, laiks, sapņi…”.

Bilde

04 decembris - 31 decembris

Ilonas Abdulajevas radošo darbu izstāde

Latgales Centrālās bibliotēkas periodikas sektorā ir skatāma mākslinieces Ilonas Abdulajevas radošo darbu izstāde “Balts – gradācija”. Izstādes ekspozīciju veido darbi tekstila un keramikas tehnikās.

Bilde

02 decembris - 01 janvāris

Ziemassvētku un Jaungada pasākumi Daugavpilī

Ziemassvētku un Jaungada pasākumi Daugavpilī šogad ir ar devīzi “Skanīgie Ziemassvētki!”.

Bilde

01 decembris - 21 janvāris

Starptautiskā keramikas konkursa izstāde "Atmiņu lāde"

Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā (Mihaila ielā 3) no 2017. gada 1. decembra līdz 2018. gada 21. janvārim būs skatama starptautiskā keramikas konkursa izstāde “Atmiņu lāde”.

Bilde

01 decembris - 30 decembris

Fotostudijas “Ezerzeme-F” fotogrāfiju izstāde “Ceļojumi”

Latgales Centrālās bibliotēkas daiļliteratūras un nozaru literatūras sektoros (Rīgas ielā 22a, 2. stāvā) ir skatāma tautas fotostudijas “Ezerzeme-F” fotogrāfiju izstāde “Ceļojumi”. Ekspozīciju veido studijas dalībnieku fotogrāfijas, kas uzņemtas, apceļojot tuvas un tālas zemes Eiropā un aiz tās robežām.

Bilde

01 decembris - 30 decembris

Daugavpils sporta pasākumi decembrī

Daugavpils sporta pasākumu kalendārs decembrī.

Bilde

25 novembris - 25 janvāris

Baltijas baltkrievu mākslinieku apvienības “Maju gonor” gleznu izstāde

Baltkrievu kultūras centrā (Alejas ielā 68-1А) skatāma Baltijas baltkrievu mākslinieku apvienības “Maju gonor” gleznu izstāde.

Bilde

17 novembris - 28 februāris

Foto izstāde “Kas Tev ir Latveja?”

No 17. novembra līdz 28. februārim Šmakovkas muzejā Daugavpilī tiek piedāvāta iespēja apskatīt biedrības “Latgolys Studentu centrs” veidoto foto izstādi “Kas Tev ir Latveja?”, kurā katrs attēls ir neatkārojams stāsts par nozīmīgiem Latvijā piedzīvotiem mirkļiem un notikumiem.

Bilde

16 novembris - 21 janvāris

VALDAS MEŽBĀRDES GLEZNIECĪBAS IZSTĀDE „STARP MIRKĻIEM”

Daugavpils novadpētniecības un mākslas muzejā (Rīgas ielā 8) ir skatāma Daugavpils mākslinieces Valdas Mežbārdes gleznu izstāde „Starp mirkļiem”. Izstādē ir apskatāma mākslinieces darbu retrospektīva, kas aptver laika posmu no 70. g. beigām līdz mūsdienām.

Bilde

16 novembris - 14 janvāris

Unas Guras darbu izstāde "PUMPUNELLA"

Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā (Mihaila ielā 3) no 2017. gada 16. novembra līdz 2018. gada 14. janvārim skatāma Unas Guras izstāde “Pumpunella”.

Bilde

16 novembris - 14 janvāris

SILVIJA ŠMIDKENA VĒL ARVIEN

Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā (Mihaila ielā 3) no 2017. gada 16. novembra līdz 2018. gada 14. janvārim skatāma Silvijas Šmidkenas darbu izstāde “Vēl arvien”.

Bilde

16 novembris - 14 janvāris

Izstāde TRANS – FIGURATION

Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā (Mihaila ielā 3) no 2017. gada 16. novembra līdz 2018. gada 14. janvārim skatāma izstāde “Trans – Figuration”.

Bilde

16 novembris - 14 janvāris

Egila Rozenberga un Pētera Sidara darbu izstāde "Kontrasti"

Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā (Mihaila ielā 3) no 2017. gada 16. novembra līdz 2018. gada 14. janvārim skatāma Egila Rozenberga un Pētera Sidara darbu izstāde “Kontrasti”.

Bilde

16 novembris - 14 janvāris

Beātes Gjersvoldas darbu izstāde "AINAVA UN SPĒKS"

Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā (Mihaila ielā 3) no 2017. gada 16. novembra līdz 2018. gada 14. janvārim skatāma Beātes Gjersvoldas darbu izstāde “Ainava un spēks”.

Bilde

23 oktobris - 20 janvāris

Fotoizstāde - Tatiana Latanska “Dzīvā saule”

Viesnīcā “Park hotel Latgola” līdz 2018. gada 20. janvārim skatāma Tatianas Latanskas fotoizstāde “Dzīvā saule”. Fotomākslinieces Tatianas Latanskas visu fotogrāfiju galvenā ideja – skaistums ir it visā! Nepieciešams tikai padarīt nesaskatāmo redzamajā! Projektā “Dzīvā saule” norisinās virtuāls ceļojums pa brīnumainiem mūsu planētas nostūriem tajos mirkļos, kad saules gaisma piepilda ar burvestību visu apkārtni. Izstādē tiks piedāvātas 12 foto gleznas, kuras autore ir radījusi 10 valstīs pēdējo 7 gadu laikā.

Bilde

26 septembris - 08 aprīlis

Izstāde “Sigurdam Vīdzirkstem – 90”

Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā (Mihaila ielā 3) skatāma Daugavpilī dzimušajam Ņujorkas avangardistam Sigurdam Vīdzirkstem veltīta ekspozīcija.

Bilde

19 septembris - 14 janvāris

Patvāru izstāde no muzeja krājuma kolekcijas “Pie tējas patvāra”

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā (Rīgas ielā 8) ir skatāma patvāru izstāde no muzeja krājuma kolekcijas “Pie tējas patvāra”. Patvāris ir savdabīgs, krievu sadzīvei raksturīgs tējas vārāmais katls, kas ir kurināms ar bērzu oglēm, skaidām vai čiekuriem.

Bilde

08 septembris - 28 februāris

Tekstilmākslas izstāde “Redzes leņķis”

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā (Rīgas ielā 8) ir skatāmā izstāde “Redzes leņķis”. Izstādes darbu kolekcijā apvienoti gan klasiskie un digitālie gobelēni, gan batikas, sietspiedes apdrukas, tekstilmozaīkas, kā arī unikālās autortehnikās radīti šķiedras mākslas darbi.