Hover
Bilde

20. jūlijs - 15. novembris

Poļinas Davidenko darbu izstāde “Atmošanās”

Viesnīcas “Park Hotel Latgola” vestibilā (Ģimnāzijas ielā 46) ir skatāma mākslinieces Poļinas Davidenko darbu izstādi “Atmošanās”. Poļina rada gleznas modernās mākslas žanrā, lai gan gluži par mākslinieku šī vārda izpratnē sevi neuzskata. P. Davidenko saka, ka intuitīvi rada mākslas darbus, kas ataino viņas dvēseles stāvokli, kas lielākoties ir dzīvespriecīgs, gaišs, dinamisks, tāpēc arī viņas gleznas ir pozitīvi uzlādētas un šīs sajūtas nodot arī skatītājiem.

Bilde

08. septembris - 28. februāris

Tekstilmākslas izstāde “Redzes leņķis”

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā (Rīgas ielā 8) ir skatāmā izstāde “Redzes leņķis”. Izstādes darbu kolekcijā apvienoti gan klasiskie un digitālie gobelēni, gan batikas, sietspiedes apdrukas, tekstilmozaīkas, kā arī unikālās autortehnikās radīti šķiedras mākslas darbi.

Bilde

19. septembris - 14. janvāris

Patvāru izstāde no muzeja krājuma kolekcijas “Pie tējas patvāra”

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā (Rīgas ielā 8) ir skatāma patvāru izstāde no muzeja krājuma kolekcijas “Pie tējas patvāra”. Patvāris ir savdabīgs, krievu sadzīvei raksturīgs tējas vārāmais katls, kas ir kurināms ar bērzu oglēm, skaidām vai čiekuriem.

Bilde

20. septembris - 12. novembris

Maijas Bērziņas glezniecības personālizstāde “Gaišie ūdeņi”

Daugavpils  Novadpētniecības un mākslas muzejā (Rīgas ielā 8) skatāma Maijas Bērziņas glezniecības izstāde “Gaišie ūdeņi”. Maija Bērziņa dzimusi 1949. gadā, mācījusies Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolā un Mākslas akadēmijas pedagoģijas nodaļā. Māksliniece ir Latvijas Mākslinieku savienības un Daugavpils reģiona mākslinieku asociācijas biedre.

Bilde

26. septembris - 08. aprīlis

Izstāde “Sigurdam Vīdzirkstem – 90”

Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā (Mihaila ielā 3) skatāma Daugavpilī dzimušajam Ņujorkas avangardistam Sigurdam Vīdzirkstem veltīta ekspozīcija.

Bilde

13. oktobris - 26. novembris

IV STARPTAUTISKĀ TEKSTILA UN ŠĶIEDRU MĀKSLAS SIMPOZIJA IZSTĀDE

No šī gada 13. oktobra līdz 26. novembrim Daugavpils Marka Rotko Mākslas centrā (Mihaila ielā 3) skatāma IV Starptautiskā tekstila un šķiedru mākslas simpozija izstāde.

Bilde

23. oktobris - 20. janvāris

Foto izstāde - Tatiana Latanska “Dzīvā saule”

Viesnīcā “Park hotel Latgola” līdz 2018. gada 20. janvārim skatāma Tatianas Latanskas fotoizstāde “Dzīvā saule”. Fotomākslinieces Tatianas Latanskas visu fotogrāfiju galvenā ideja – skaistums ir it visā! Nepieciešams tikai padarīt nesaskatāmo redzamajā! Projektā “Dzīvā saule” norisinās virtuāls ceļojums pa brīnumainiem mūsu planētas nostūriem tajos mirkļos, kad saules gaisma piepilda ar burvestību visu apkārtni. Izstādē tiks piedāvātas 12 foto gleznas, kuras autore ir radījusi 10 valstīs pēdējo 7 gadu laikā.

Bilde

24. oktobris - 23. novembris

Alfredas Bulionko gleznu personālizstāde “44 400 soļu uz priekšu...”

Daugavpils Baltkrievu kultūras centrā (Alejas ielā 68) skatāma Latgales brīvo mākslinieku asociācijas locekles Alfredas Bulionko gleznu personālizstāde “44 400 soļu uz priekšu…”.

Bilde

09. novembris - 12. novembris

POLIJAS NEATKARĪBAS DIENS SVINĪBAS DAUGAVPILĪ

Daugavpils Poļu kultūras centrs un Latvijas Poļu savienības Daugavpils nodaļa „Promeņ” aicina pilsētas iedzīvotājus un viesus piedalīties Latvijas un Polijas Neatkarības dienām veltītajos svinīgajos pasākumos:
9. novembrī plkst. 17.00 svinīgs koncerts Daugavpils novada Kultūras centrā (Dobeles ielā 30);
11. novembrī plkst. 11.00 Ziedu nolikšana Slobudkā pie Piemiņas krusta kritušajiem poļu karavīriem;
12. novembrī plkst. 10.00 Svētā Mise par Tēvzemi Daugavpils Jēzus Sirds Romas katoļu baznīcā (Baložu ielā 3, Jaunajā Forštatē).

Bilde

10. novembris

Daugavpils Baltkrievu kultūras centrā norisināsies koncerts veltīts Latvijas Republikai

2017.gada 10.novembrī plkst. 18.00 Daugavpils Baltkrievu kultūras centrā (BKC) notiks svētku koncerts, veltīts Latvijas Republikas Proklamēšanas dienai. 

Bilde

10. novembris

Operete "Mistera Ikss noslēpums"

10. novembrī plkst. 19.00 Daugavpils teātrī (Rīgas ielā 22a) notiks Operete “Mistera Ikss noslēpums”. Operetes “Mistera Ikss noslēpums” pamatā ir Imres Kalmana “Cirka princese”, kura tiek dēvēta par vienu no pasaules operetes virsotnēm, bet pats I. Kalmans – par vienu no visu laiku populārākajiem operešu autoriem.