Valodas

Piektdiena, 24.Marts, 2017

Brīdinājuma ziņojums

The service having id "_lv_draugiem" is missing, reactivate its module or save again the list of services.

Fotostudijas FOTAST izstāde “LIEPĀJAS IELA LATVIJAS GARUMĀ”

 

Šī gada 1.aprīlī Daugavpils Kultūras pilī plkst. 14:00 notiks Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra fotostudijas “FOTAST” izstādes “Liepājas iela Latvijas garumā” atklāšana.

ĢIMENES DIENĀ – TIKŠANĀS AR TALANTĪGO LEĻĻU MEISTARI!

 

26.martā plkst.13.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs aicina visus uz tradicionālo ģimenes dienu. Pavasara pirmā tikšanās tiks aizvadīta skaistuma un mākslas zīmē – tās laikā ikvienam interesentam būs iespēja klātienē iepazīties ar talantīgo leļļu meistari Violetu Ozunu.

Tikšanās ar māksliniekiem Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā

 
Martā, vairākas dienas pēc kārtas, Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā mākslas studentiem, pedagogiem un citiem mākslas interesentiem tiek organizētas tikšanās / darbnīcas ar māksliniekiem. 
 

ATPŪTAS UN IZKLAIDES IESPĒJAS DAUGAVPILĪ NEDĒĻAS NOGALĒ: 10. – 12. MARTĀ

 IZSTĀDES

STARPTAUTISKĀ SKAISTUMA UN VESELĪBAS IZSTĀDE “DAUGAVPILS BEAUTY 2017”

Norises laiks un vieta: 10. – 12. marts, plkst. 11.00, Daugavpils Olimpiskais centrs, Stadiona iela 1, Daugavpils

Informācija: www.daugavpilsbeauty.lv

“LATVIJAS NOVADU TAUTAS TĒRPI”

Norises laiks un vieta: līdz 23. martam, Vienības nams (ieeja no Ģimnāzijas ielas), Rīgas iela 22a, Daugavpils

Informācija: www.vienibasnams.lv

Gleznošanas darbnīcas skolas brīvlaikā

 
Trīs dienas pēc kārtas, no 15. līdz 17. martam no plkst. 13:00 līdz 15:00 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā notiks gleznošanas radošās darbnīcas skolas vecuma bērniem.  
 
Nākošnedēļ sāksies skolēnu sen gaidītais pavasara brīvlaiks. Lai piepildītu brīvo laiku pēc iespējas lietderīgāk, Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs aicina bērnus uz radošajām gleznošanas darbnīcām. 
 
RADOŠĀS DARBNĪCAS:

Muzikāli literārs iestudējums „Ļaunuma puķes”

16.martā plkst. 18.00 Vienības nama koncertzālē (Rīgas ielā 22a) izskanēs franču muzikāli literārs iestudējums „Ļaunuma puķes”.
Marseļas festivāla Musiques Interdites (Aizliegtās mūzikas) iestudējums „Ļaunuma puķes” ir veltījums franču dzejniekam Šarlam Bodlēram, kurš dzejoļu krājumā ar tādu pašu nosaukumu pievērsies sava laika aizliegtajām tēmām. Savukārt iestudējums veidots kā dialogs starp šveiciešu soprānu Emīliju Piktē un franču aktrisi Fransuāzu Fabiānu. Abas mākslinieces pavadīs pianists Vladiks Poļonovs, dzeju lasīs Katī Debovē.

Reinis Jaunais Daugavpilī prezentēs albumu "Tumšs"

 

Ceļojošais ģitārists Reinis Jaunais nupat ir nācis klajā ar jaunu albumu Tumšs, kas ierakstīts kopā ar mūziķa grupu Reinis Young Trio. Jaunais disks sestdien, 11. martā, tiks prezentēts Daugavpilī, klubā Artilērijas pagrabi. Albums Tumšs ir turpinājums 2016. gada sākumā izdotajam mūziķa albumam Gaišs, kas tika ierakstīts ar grupu Young & The Oak People.

DAUGAVPILĪ NORISINĀSIES SOLOMONA MIHOELSA DIENAS

 
No 13. līdz 16.martam Daugavpilī norisināsies ikgadējie Solomona Mihoelsa dienu pasākumi, kas veltīti novadnieka, izcilā režisora, aktiera, pedagoga un sabiedriskā darbinieka dzimšanas dienai.

“GAISMAS MAĢIJA” DAUGAVPILS NOVADPĒTNIECĪBAS UN MĀKSLAS MUZEJĀ

 
2017. gada 6. martā plkst. 15.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā tiek atklāta unikāla hologrāfijas mākslas izstāde no Sanktpēterburgas “Gaismas maģija”.

Naujenes Kultūras centrā norisināsies rakstaino cimdu un zeķu izstādes atklāšana

2017. gada 8. martā plkst. 17.30 Naujenes Kultūras centrs aicina uz rakstaino cimdu un zeķu izstādes atklāšanu.

Lapas

Daugavpils novada tūrisma informācijas centrs

Daugavpils tūrisma informācijas centrs

Rīgas iela 22a, Daugavpils