Valodas

Svētdiena, 19.Februāris, 2017

Brīdinājuma ziņojums

The service having id "_lv_draugiem" is missing, reactivate its module or save again the list of services.

Atklāta izstāde "Grāfu Plāteru – Zībergu kultūrvēsturiskais mantojums Daugavpils novadā"

Daugavpils novada domes foajē (Rīgas iela 2, Daugavpils) 16. februārī notika izstādes "Grāfu Plāteru – Zībergu kultūrvēsturiskais mantojums Daugavpils novadā" atklāšana. Tā šeit būs aplūkojama visu februāri un martu Daugavpils novada domes darba laikā (pirmdiena  8.30-18.00, otrdiena-ceturtdiena 8.00-16.30, piektdiena 8.00-15.30). Izstāde tapusi sadarbībā ar Skrindu dzimtas muzeju un biedrību ‘’Lixten’’. 

Tematiskā Valentīnas Zeiles darbu izstāde "Saruna" Naujenes Novadpētniecības muzejā

2017. gadā izcilajai novadniecei Valentīnai Zeilei apritēs 80 gadi. Tāpēc īpaša uzmanība Naujenes Novadpētniecības muzejā tiek pievērsta tēlnieces radošā dzīves gājuma atspoguļojumam. Gada laikā apmeklētājiem tiks piedāvāti dažādi pasākumi, lai tuvāk iepazītu daudzšķautņaino un unikālo personību.
 

Meteņdiena Līksnā

Nāc nākdamis, Metenīti,
Daudz uz tevi gaidītāju!
 
 Meteņus jeb Meteņdienu gaidām ar nepacietību, jo tā tiek dēvēta arī par pavasara gaidīšanas svētkiem. Šī diena vienmēr jautri svinēta, tādēļ arī šogad, svinot Meteņdienu, radīsim prieku sev un arī citiem.
26. februārī no plkst. 13.00 Līksnas parkā varēs vizināties, piedalīties rotaļās un dažādās sacensībās, cienāties ar pankūkām un tēju. Šajā dienā vēl var uzvilkt arī masku!

Daugavpils teātrī top Latgales kongresa simtgadei veltīts iestudējums

Jau šogad mūsu valsts uzsāk simtgades pasākumu ciklu un nozīmīgu lomu tajā ieņem ar Latgali saistīti notikumi, kuru centrālā ass ir vēsturiskais Latgales kongress - Latgales pirms simts gadiem pieņemtais lēmums apvienoties ar Kurzemi un Vidzemi ceļā uz neatkarīgu Latvijas valsti. Par godu šim notikumam 6. maijā Daugavpils teātrī notiks pirmizrāde iestudējumam „Nūgrymušõ pile”.

Rīgas Saksofonu kvarteta un Žana Pjēra Baralioli koncerts

Atzīmējot Francijas institūta Latvijā pastāvēšanas 20. gadadienu, nākošo svētdien, 26. februārī plkst. 15:00 Daugavpils Marka Rotko mākslas centra koncertzālē izskanēs Rīgas Saksofonu kvarteta un Žana Pjēra Baralioli (Francija) koncerts.

Daugavpilī svinēs Masļeņicu

 
Daugavpilī 25.februārī svinēs Masļeņicu. Tradicionālā Masļeņicas svinēšana notiks Vienības laukumā no plkst. 12.00. Folkloras kolektīvu koncerts, cienāšana ar pankūkām un citiem gardumiem, spēles un citas izklaides, kā arī salmu lelles, kas simbolizē ziemu, dedzināšana – to visu sagatavoja pasākumu organizātori - Krievu kultūras centrs. Svētku viesi – profesionālais kolektīvs „Ļubo-milo” («Любо-мило») no Krievijas.

Tikšanās un diskusija ar māksliniekiem no Francijas un Dānijas

 
27. februārī no plkst. 11:00 līdz 14:00 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā notiks tikšanās un diskusija ar profesionāliem māksliniekiem no Francijas un Dānijas.
 

ATPŪTAS UN IZKLAIDES IESPĒJAS DAUGAVPILĪ NEDĒĻAS NOGALĒ: 17. – 19. FEBRUĀRĪ

IZSTĀDES

“LATVIJAS NOVADU TAUTAS TĒRPI”

Norises laiks un vieta: līdz  2017. gada 23. martam, Vienības nams (ieeja no Ģimnāzijas ielas), Rīgas iela 22a, Daugavpils

Informācija: www.vienibasnams.lv

Izstāde apskatāma no plkst. 9.00 līdz 17.00, grupām  iepriekš piesakoties pa tālruni: +371 29128943.

Sigita Daugule Jānis Liepiņš “VIENĀ TELPĀ”

Muzejā tiek atklāta "Dāmu paradīze"

22.februārī plkst.13.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā (Rīgas ielā 8) sadarbībā ar Autorleļļu un rotaļlietu meistaru Baltijas Ģildi tiek atklāta autorleļļu, rotājumu un aksesuāru izstāde “Dāmu paradīze”.

Daugavpils tūrisma pakalpojumu statistikas datu analīze 2016. gadā

Lapas

Daugavpils novada tūrisma informācijas centrs

Daugavpils tūrisma informācijas centrs

Rīgas iela 22a, Daugavpils