Valodas

Pirmdiena, 23.Oktobris, 2017

Brīdinājuma ziņojums

The service having id "_lv_draugiem" is missing, reactivate its module or save again the list of services.

Pasākums “Empty Spaces” Daugavpils cietoksnī

Pasākums “Empty Spaces” Daugavpils cietoksnī

13. un 14. oktobrī Daugavpils cietoksnī notiks pasākums “Empty Spaces”, kura ietvaros norisināsies radošās darbnīcas un diskusijas par tukšo telpu un īpašumu izmantošanas iespējām Daugavpilī.
13. oktobrī no plkst. 14:00 līdz plkst. 20:00 Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas „Saules skola” audzēkņi „atdzīvinās” Daugavpils cietokšņa mazā pulvera pagraba telpu (Nikolaja ielā 15), ļaujot katram apmeklētājam pielikt savu artavu mākslas radīšanas procesā. No plkst. 18:00 līdz plkst. 20:00 Daugavpils Sikspārņu centra pārstāvji visus interesentus iepriecinās ar sikspārņu sezonas noslēguma aktivitātēm.
14. oktobrī Daugavpilī ieradīsies organizācijas FREE RIGA dibinātāji Mārcis Rubenis un Jāzeps Bikše, kas Daugavpils cietokšņa mazā pulvera pagrabā no plkst. 12:00 savā priekšlasījumā dalīsies pieredzē par pamesto ēku izmantošanas iespējām Rīgā un Eiropā, kā arī diskutēs par to, kāds ir Daugavpils neapsaimniekoto telpu pielietojuma potenciāls.
 
Tēja un kafija tiks nodrošinātas, taču jāģērbjas silti!
 
Pasākums ir BEZMAKSAS!
 
Pasākumu rīko Daugavpils Universitātes Reģionālais vācu valodas un Vācijas valstsmācības tālākizglītības centrs sadarbībā ar Gētes institūtu Rīgā.
 
Plašāka informācija: Daugavpils Universitāte, tālr. +371 27842192, +371 65426535, vvtc@du.lv, http://ej.uz/rfz-du 
 

Daugavpils novada tūrisma informācijas centrs

Daugavpils tūrisma informācijas centrs

Rīgas iela 22a, Daugavpils