Valodas

Pirmdiena, 23.Oktobris, 2017

Brīdinājuma ziņojums

The service having id "_lv_draugiem" is missing, reactivate its module or save again the list of services.

Koncerts “Viļņas simfonija”

Koncerts “Viļņas simfonija”

15.oktobrī plkst. 16.00 Vienības nama koncertzālē  (Rīgas ielā 22a) notiks simfoniskās mūzikas pēcpusdiena “Viļņas simfonija”.
VI Mūzikas un mākslas festivāla „Daugavpils ReStArt 2017” izskaņā Daugavpilī ar koncertu viesosies viens no labākajiem Lietuvas jauniešu muzikālajiem kolektīviem – Viļņas Balis Dvarionas, desmitgadīgās mūzikas skolas simfoniskais orķestris. Kolektīvs  darbojas kopš 1999.gada, un savā pastāvēšanas laikā ir sniedzis jau vairāk nekā 200 koncertu Lietuvas lielākajās koncertzālēs un ārvalstīs. Orķestra repertuārā ir gan klasiskās, gan mūsdienu mūzikas skaņdarbi, iestudēts mūzikls un balets. Jauno mūziķu radošās darbības pieredzē ir arī koncertprogrammas, kas tapušas sadarbībā ar Lietuvā un citur pasaulē atzītiem operdziedātājiem un diriģentiem.
Orķestra mākslinieciskais vadītājs un diriģents ir Modests Barkauskas – viens no vadošajiem jaunajiem diriģentiem Lietuvā, kuru regulāri aicina diriģēt arī nozīmīgākajos Lietuvas orķestros: Lietuvas kamerorķestrī, Lietuvas Nacionālā operas un baleta teātra orķestrī utt.
Koncertā simfoniskā orķestra izpildījumā skanēs G.F.Hendeļa, Ž.Bizē, L.van Bēthovena, J.Štrausa, E.Balsis, A.Markesa, E.Morrikone, Š.Guno un E.L.Vēbera skaņdarbi.
Biļetes: Vienības nama koncertzāles kasē. Cena: 2.00 - 3.00 EUR.
 
Papildus informācija:
 

Daugavpils novada tūrisma informācijas centrs

Daugavpils tūrisma informācijas centrs

Rīgas iela 22a, Daugavpils