Valodas

Pirmdiena, 23.Oktobris, 2017

Brīdinājuma ziņojums

The service having id "_lv_draugiem" is missing, reactivate its module or save again the list of services.

Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija tiekas ar Latgales reģiona viesmīlības uzņēmumiem

Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija tiekas ar Latgales reģiona viesmīlības uzņēmumiem

2017.gada 8.augustā viesnīcā "Park Hotel Latgola", Daugavpilī tikās Latgales viesmīlības nozares uzņēmumi (viesnīcas, viesu nami, restorāni, kafejnīcas, krogi) ar Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas (LVRA) pārstāvjiem, piedaloties arī pārstāvjiem no Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūras, lai pārrunātu aktualitātes un dalītos ar šī brīža sasāpējušiem jautājumiem.
Tikšanās laikā LVRA pārstāvji informēja klātesošos par aktualitātēm viesmīlības nozarē (tendences un statistikas rādītāji, paveiktais PVN jomā, kases aparāti & kases sistēmas, “sharing economy” jeb apartamentu jautājums,  autortiesības, datu aizsardzība, grozījumi Tūrisma likumā, u.c.).
Tāpat tika apspriestas aktualitātes par prakses vietu nodrošināšanu profesionālo izglītības iestāžu audzēkņiem viesmīlības uzņēmumos, akcentējot darba vidē balstītas izglītības īstenošanu un pieejamo līdzfinansējumu uzņēmējiem.
Vienlaikus tika uzklausīti novērojumi un informācija par kontrolējošo institūciju darbu, kas tiks tālāk no LVRA puses nodoti kontrolējošām institūcijām nākamo plānoto tikšanās laikā.

Daugavpils novada tūrisma informācijas centrs

Daugavpils tūrisma informācijas centrs

Rīgas iela 22a, Daugavpils