Valodas

Otrdiena, 09.Februāris, 2016

Koncerts "Nāc līdzās ar dziesmu Daugavpilī"

13.februārī, plkst.15.00, Daugavpils Marka Rotko mākslas centra koncertzālē ar koncertu viesosies Fonda Nāc līdzās! talantīgie jaunieši ar īpašām vajadzībām. Jaunieši tiešām ir ļoti muzikāli apdāvināti un, neskatoties uz savām funkcionālajām problēmām, pateicoties mākslinieciskajām prasmēm, ir atraduši savas stiprās puses un spējuši sevi spilgti apliecināt uz skatuves. Daudzi no viņiem ir Integratīvā mākslas festivāla Nāc līdzās! laureāti un Zelta laureāti. 

Jaunas izstādes Marka Rotko mākslas centrā

No 2016. gada 5. februāra līdz 10. aprīlim Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā skatāmas trīs jaunas izstādes – Jāņa Murovska izstāde NEIZPROTAMĀ ATTĀLUMA SAJŪTA, UPB mākslas kolekcijas izstāde CETURKSNIS un Irīnas Ošlejas izstāde KLERKOPOLĒ?

Romantiskā Valentīndiena “Good Stay Dinaburg Hotel”

Pavadiet brīnumaino laiku kopā ar savu otro pusīti romantiskajā atmosfērā svinot Valentīndienu. 14. februārī tiek svinēta Valentīndiena jeb visu mīlētāju diena! Tas ir lielisks iemesls uzdāvināt savai otrai pusītei ko īpašu! Pēc Jūsu izvēles standarta vai paaugstinātas klases numurs tiks izdekorēts ar ziedlapiņām, ierodoties numurā Jūs gaidīs atvēsināts dzirkstošais vīns un augļu plate. Romantiskās vakariņas un atpūtas komplekss tikai jums diviem, sātīgas brokastis numurā un vēla izbraukšana - padarīs jūsu atpūtu par neaizmirstamu! 
 

Daugavpilī izsludināts foto konkurss „Pastaiga pa Mihoelsa ielu”

Līdz šā gada 10.martam Daugavpils pilsētas iedzīvotāji un viesi aicināti piedalīties foto konkursā, iesniedzot fotogrāfijas ar Daugavpils Mihoelsa ielas attēliem.

Divas Mīlestības nedēļas viesnīcā „Park Hotel Latgola”

„Park Hotel Latgola” izsludina divas Mīlestības nedēļas – no 1.februāra līdz 14.februārim!

Daugavpils teātris gatavojas jaunai pirmizrādei - Džona Bointona Prīstlija lugai „Bīstamais pagrieziens”

19. februārī Daugavpils teātrī gaidāma pirmizrāde angļu dramaturga Džona Bointona Prīstlija lugai „Bīstamais pagrieziens” Oļega Šapošņikova režijā. Šis iestudējums kļūs par nozīmīgu papildinājumu Daugavpils teātra latviešu trupas repertuārā, kur psiholoģiska krimināldrāma ir vēl neaizpildīta niša. 
 

Daugavpils novada tūrisma informācijas centrs

Daugavpils tūrisma informācijas centrs

Rīgas iela 22a, Daugavpils