Valodas

Svētdiena, 28.Augusts, 2016

Ģimenes diena Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā – veiksmes talismani jaunajam mācību gadam

Ģimenes dienā, 28.augustā plkst.13.00 – 16.00, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā (Rīgas ielā 8) notiks unikāla meistardarbnīca, kurā ikvienam skolēnam būs iespēja kopā ar vienu no talantīgākajiem Daugavpils novada amatniekiem Valdi Grebežu izveidot pašam savu gudrības un zināšanu simbolu – ābolu.
 

Atpūtas un izklaides iespējas Daugavpilī nedēļas nogalē: 26. - 28.augustā

IZSTĀDES
Marks Šagāls MIRUŠĀS DVĒSELES 
(no Vitebskas M.Šagāla muzeja, Baltkrievija)
Norises laiks un vieta: līdz 15.septembrim, Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs, Mihaila iela 3, Daugavpils
Informācija: www.rotkocentrs.lv 
 
Pols Hakslijs (Lielbritānija) SEŠAS DESMITGADES
Norises laiks un vieta: līdz 18.septembrim, Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs, Mihaila iela 3, Daugavpils

Līgas Vaideres ceļojošā fotoizstāde "Citāds skats"

Daugavpils novada Dubnas kultūras namā (Nākotnes 1a, Dubna) aplūkojama Līgas Vaideres, fotogrāfes no Līksnas pagasta, ceļojošā fotoizstāde "Citāds skats". Līga ar fotografēšanu aizraujas no 10 gadu vecuma. "Citāds skats"  ir pirmā viņas darbu izstāde un šīs ir bijis viens no viņas sapņiem. Izstādē, kas ilgs līdz 31. augustam, ir iespējams aplūkot vienus no pirmajiem mākslinieces darbiem, kā arī jaunākos darbus.
 

„Suns uz siena kaudzes” – Genādija Gladkova teātra „Mūzikla teritorija” viesizrāde Daugavpilī

17. septembrī plkst. 18.00 Daugavpils teātrī viesosies Genādija Gladkova teātris no Baltkrievijas ar mūziklu-opereti „Suns uz siena kaudzes”. 
 

Daugavpils novadā norisināsies MTB Maratons

2016. gada 11. septembrī Tūrisma klubs "Sniegpulkstenīte" sadarbībā ar Daugavpils novada pašvaldību Daugavpils novada Sventes pagastā rīko otrās riteņbraukšanas sacensības "Daugavpils novada MTB maratons”. 
 

Bērnu zīmējumu konkurss un izstāde “Dāvana Markam Rotko”

Tuvojas septembris, un Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs gatavojas jaunās izstāžu sezonas atklāšanai, ar virkni jaunām izstādēm, kas trīs mēnešu garumā priecē ikvienu Rotko centra apmeklētāju. Izstāžu sezonas atklāšana 25. septembrī vienmēr ir īpaša ar to, ka tā ir Marka Rotko dzimšanas diena.  Šogad māksliniekam apritētu 113 gadi. Par godu šim notikumam tiek izsludināts bērnu zīmējumu konkurss un izstāde „Dāvana Markam Rotko”, kas savus apmeklētājus priecēs virtuālajā vidē Rotko centra mājaslapā www.rotkocentrs.lv.
 

Daugavpils teātris uzsāk jaunu sezonu

Pirmā pirmizrāde 2016./2017. gada sezonā būs izrādei bērniem „Sarkangalvīte un pasaku mežs” (rež. M. Korsiets) un notiks jau 14. septembrī. Savukārt 7. oktobrī gaidāma pirmizrāde muzikālai izrādei „Kailais karalis”, kuru kopīgi iestudēs režisors Oļegs Šapošņikovs un horeogrāfe Irina Saveļjeva.

Aicinājums piedalīties foto konkursā “Daugavpils tūrisma objekts”

Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra no 2016.gada 11.jūlija līdz 30.septembrim rīko foto konkursu „Daugavpils tūrisma objekts", kura mērķis ir veikt mākslinieciski kvalitatīvu Daugavpils tūrisma objektu  fotoattēlu atlasi, to tālākai izmantošanai pilsētas tūrisma mārketinga materiālos, ievietošanai tūrisma mājas lapā www.visitdaugavpils.lv un publikācijām masu saziņas līdzekļos. 
 

Notiek Červonkas pils jumta atjaunošanas būvdarbi

Cienījamie tūristi un ceļotāji, vēlamies jūs informēt, ka Daugavpils novada Vecsalienas pagastā notiek Vecsalienas muižas pils (Červonkas pils) jumta atjaunošanas būvdarbi, kuri ilgs līdz 2016. gada oktobrim. Līdz ar to apmēram 2/3 no pils fasādes ir "slēptas" no apmeklētāju acīm aiz būvniecības konstrukcijām. 

Adrese: Červonka, Vecsalienas pagasts, Daugavpils novads.

Poļinas Davidenko gleznu izstāde Latgales Centrālajā bibliotēkā

No 11.augusta Latgales Centrālās bibliotēkas abonementā  skatāma gleznu izstāde„Dvēseles ritmi”, kurā apmeklētāju uzmanībai tiks piedāvātas Poļinas Davidenko abstraktās kompozīcijas.

Lapas

Daugavpils novada tūrisma informācijas centrs

Daugavpils tūrisma informācijas centrs

Rīgas iela 22a, Daugavpils