Valodas

Pirmdiena, 05.Decembris, 2016

Rūķu namiņš un meistardarbnīcas aicina!

 
Rūķu namiņa darba laiks:
Katru dienu:    12.00 – 19.00
31.decembrī:    12.00 – 15.00
1.janvārī :     14.00 – 17.00
 
Pasākumi:
 
3.12. / 16.00
Ziemassvētku uzvedums „Jenota pirmie Ziemassvētki”
Norises vieta: Vienības laukums.
 
3.12. / 17.00
Pilsētas egles iedegšana un Rūķu namiņa atvēršana
Norises vieta: Vienības laukums, Rūķu namiņš.

Decembrī Rotko centrā akcijas cenas

Pirmajā decembra svētdienā, 4. decembrī kā arī Ziemassvētkos, 25. un 26. decembrī apmeklētājiem iespēja skatīt Daugavpils Marka Rotko mākslas centru par īpašām akcijas cenām. 
Decembris, kā zināms, ir svētku mēnesis, tāpēc arī Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs ir īpaši, padomājis par saviem apmeklētājiem, un decembrī piedāvās iespēju apmeklēt Rotko centru par akcijas cenām. 

Muzejā ir skatāma vaska figūru izstāde no Sanktpēterburgas

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā (Rīgas ielā 8) ir skatāma vaska figūru izstāde no Sanktpēterburgas. Daugavpiliešiem un pilsētas viesiem ir iespēja tikties ar 35 vēsturiskām personām, filmu un grāmatu varoņiem un citām slavenībām, kuru reālistiskais izskats pārsteigs ikvienu izstādes apmeklētāju.

Zviedrijas vēstniecība ielūdz uz Lūcijas dienai veltītu koncertu “Santa Lucia” Daugavpilī

10. decembrī, plkst. 15:30, Svētās Dievmātes Marijas baznīcā, A.Pumpura ielā 11a, notiks Lūcijas dienai veltīts koncerts ”Santa Lucia”.
Koncerta programmā: zviedru Ziemassvētku dziesmas, kā arī itāļu un zviedru komponistu skaņdarbi. 
Koncertā piedalās: Inese Galante (Latvija), Sv. Eiženijas katedrāles vokālais ansamblis (Zviedrija), ērģelnieks Aivars Kalējs (Latvija), vijolniece Sandra Seržāne (Latvija) un akordionists Ilja Talatins (Latvija). 

Opermūzikas pērles kopā ar Raimondu Paulu Vienības namā

Vienības nama koncertzālē, 19. decembrī, plkst. 18.00, koncertā „Opermūzikas pērles” visskaistākās ārijas klaviermūzikas interpretācijā izspēlēs maestro Raimonds Pauls kamerorķestra „Sinfonietta Rīga” un Latvijas Radio bigbenda pavadījumā.  Tiks atskaņotas Bellīni, Verdi, Dvoržaka, Pučīni, Geršvina, Bizē un citu komponistu operu melodijas.
 

Paula Dambja cikls “Osipa Mandelštama dziesmas” balsij un klavierēm Rotko centrā

7. decembrī, plkst. 18.00,  Daugavpils Marka Rotko mākslas centra koncertzālē Ieva Parša un Herta Hansena pirmatskaņos Paula Dambja ciklu “Osipa Mandelštama dziesmas” balsij un klavierēm.
 

Mākslinieka Osvalda Zvejsalnieka darbu personālizstāde

Latgales Centrālās bibliotēkas abonementā ir skatāma mākslinieka, Latvijas Mākslas akadēmijas profesora, Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas direktora Osvalda Zvejsalnieka darbu personālizstāde “Latgale. Lietuva. Spānija”.
 

Daugavpils māla mākslas centrs aicina uz izstādi - pārdošanu "No svētkiem līdz svētkiem"

Līdz 2017.gada 7. janvārim Daugavpils māla mākslas centrā atvērta izstāde un pārdošana "No svētkiem līdz svētkiem". Darbu autori - Daugavpils reģiona mākslinieku asociācijas biedri un studijas "Latgale" keramiķi. 
 
Te ir lieliska iespēja iegādāties  dāvanas no mazajiem uzņēmumiem un pašnodarbinātajiem meistariem,  kuri pārdod darbus internetā un  galerijās, amatniekiem, floristiem un kulināriem. 
 

Vokālās grupas FRAMEST Ziemassvētku koncerts Daugavpilī

2016.gada nogali Daugavpils Latviešu kultūras centrs aicina pavadīt kopā ar vokālo grupu FRAMEST. Skatītāju uzmanībai grupa sniegs lielisku Ziemassvētku koncertu, kurā izskanēs iemīļotas Ziemassvētku džeza melodijas, Raimonda Paula, Kārļa Lāča, Kaspara Zemīša un citu mūsdienu latviešu komponistu jaundarbi.
 
Vokālā grupa FRAMEST pastāv kopš 2005. gada, un to veido pieci profesionāli un daudzpusīgi dziedātāji – Beāte Zviedre (soprāns), Rūta Dūduma (alts), Mikus Abaroniņš (tenors), Jānis Ķirsis (baritons) un Roberts Memmēns (bass).
 

Janvārī gaidāma Valmieras teātra viesizrāde „Debesis ir mums”

21. janvārī plkst. 18.00 Daugavpils teātrī viesosies Valmieras teātris ar izrādi „Debesis ir mums” (rež. Jānis Znotiņš).

Lapas

Daugavpils novada tūrisma informācijas centrs

Daugavpils tūrisma informācijas centrs

Rīgas iela 22a, Daugavpils