Valodas

Piektdiena, 24.Marts, 2017

Brīdinājuma ziņojums

The service having id "_lv_draugiem" is missing, reactivate its module or save again the list of services.

Fotostudijas FOTAST izstāde “LIEPĀJAS IELA LATVIJAS GARUMĀ”

 

Šī gada 1.aprīlī Daugavpils Kultūras pilī plkst. 14:00 notiks Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra fotostudijas “FOTAST” izstādes “Liepājas iela Latvijas garumā” atklāšana.

ĢIMENES DIENĀ – TIKŠANĀS AR TALANTĪGO LEĻĻU MEISTARI!

 

26.martā plkst.13.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs aicina visus uz tradicionālo ģimenes dienu. Pavasara pirmā tikšanās tiks aizvadīta skaistuma un mākslas zīmē – tās laikā ikvienam interesentam būs iespēja klātienē iepazīties ar talantīgo leļļu meistari Violetu Ozunu.

Tikšanās ar māksliniekiem Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā

 
Martā, vairākas dienas pēc kārtas, Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā mākslas studentiem, pedagogiem un citiem mākslas interesentiem tiek organizētas tikšanās / darbnīcas ar māksliniekiem. 
 

“GAISMAS MAĢIJA” DAUGAVPILS NOVADPĒTNIECĪBAS UN MĀKSLAS MUZEJĀ

 
2017. gada 6. martā plkst. 15.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā tiek atklāta unikāla hologrāfijas mākslas izstāde no Sanktpēterburgas “Gaismas maģija”.

Naujenes Kultūras centrā norisināsies rakstaino cimdu un zeķu izstādes atklāšana

2017. gada 8. martā plkst. 17.30 Naujenes Kultūras centrs aicina uz rakstaino cimdu un zeķu izstādes atklāšanu.

MARTA BEIGĀS VISĀ LATVIJĀ NOTIKS PASĀKUMS „SATIEC SAVU MEISTARU! 2017”

 
No 2017.gada 30.marta līdz 2.aprīlim 167 vietās visā Latvijā notiks pasākums “Satiec savu meistaru! 2017”, kur jau devīto gadu tautas lietišķās mākslas meistari, amatnieki, stāstnieki, tautas teicēji, muzikanti un dziedātāji aicinās uz individuālām nodarbībām, atvērtām darbnīcām, paraugdemonstrējumiem, lekcijām, koncertiem, dančiem un kopīgu muzicēšanu.

Martā Daugavpils teātrī notiks vēl viena pirmizrāde - „DĀRGĀ JEĻENA SERGEJEVNA”

 
25. martā plkst. 18:00 Daugavpils teātrī notiks pirmizrāde iestudējumam „Dārgā Jeļena Sergejevna”, kas iepriekš tika veidots kā viens no Daugavpils Dizaina un Mākslas vidusskolas „Saules skola” izglītības programmas „Teātra māksla” audzēkņu diplomdarbiem. Tagad šīs programmas absolventu darbu skatītāji varēs noskatīties kā Daugavpils teātra repertuāra izrādi.

Jauno mākslinieku pašportretu izstāde “Es esmu…” Latgales Centrālajā bibliotēkā

 
8. martā plkst. 13.30 Latgales Centrālās bibliotēkas daiļliteratūras sektorā (Rīgas ielā 22a, 2. stāvā) tiks atklāta Daugavpils Universitātes Mūzikas un mākslu fakultātes Mākslas zinātņu institūta studējošo gleznu izstāde „Es esmu…”.

Baltkrievu namā mainās gadalaiki

 
“Gadalaiki” – ar tādu nosaukumu Daugavpils Baltkrievu kultūras centrā (BKC) 2017.gada 3.martā tiks atklāta Latgales brīvo mākslinieku asociācijas gleznu izstāde. Cienītājiem būs iespēja izbaudīt dažādu gadalaiku sižetus un ainavas, paklausīties dzeju un dziesmas baltkrievu valodā. 

Zinātkāres centri “ZINOO” vēl draudzīgāki skolotājiem

 
No 2017. gada 1. marta visi zinātkāres centri “ZINOO” skolotājiem nodrošina bezmaksas ieeju/ apmeklējumu, uzrādot skolotāja amata apliecinošo dokumentu. Šāds lēmums pieņemts, lai veicinātu vēl ciešāku zinātkāres centru sadarbību un saziņu ar Latvijas izglītības iestāžu skolotājiem.

Lapas

Daugavpils novada tūrisma informācijas centrs

Daugavpils tūrisma informācijas centrs

Rīgas iela 22a, Daugavpils