Valodas

Otrdiena, 03.Maijs, 2016

Viesu māja «Rudzupuķes» aicina nogaršot veselīgu maizi

Šī gada februārī Daugavpils novada Sventes pagastā atvērta jauna viesu māja «Rudzupuķes», kuras devīze ir “Šeit Latvija nebeidzas, šeit Latvija sākas!”
 
Viesu mājas saimniecei Ingai Čazovai šeit veiksmīgi izdevies apvienot dažādus piedāvājumus – gan komfortablus viesnīcas numurus, gan kafejnīcu, kuras virtuvē izveidota arī neliela maizes ceptuve. Maiznieks ik dienas šeit pēc senām receptēm cep veselīgu bezrauga maizi.
 

8. maijā atpūtas parks “Stalkers” aicina uz sezonas atklāšanu

Šo svētdien, 8. maijā, atpūtas parks “Stalkers” aicina kopā svinēt Mātes dienu un tūrisma sezonas atklāšanu!
 
Šoreiz parka apmeklētājus sagaidīs interesanta programma:
Plkst. 12.00 sāks darboties tirdziņš, kurā varēs nodegustēt un iegādāties Latgales zemnieku saimniecību sierus;
Plkst. 14:00 parka viesiem spēlēs dzīvā mūzika.

Brīvdienās un svētku dienās uz atpūtas parku “Stalkers” kursē mikroautobuss

Lieliska ziņa visiem atpūtas svaigā gaisā mīļotājiem – no 1. maija brīvdienās un svētku dienās uz atpūtas parku “Stalkers” sāka kursēt mikroautobuss.

Atiešanas laiks uz parku “Stalkers” no Daugavpils autoostas (3. iekāpšanas platforma):

10:20
13:20
15:20
18:20

Atiešanas laiks no parka “Stalkers” (pietura “Stalkers”) uz Daugavpils autoostu:

11:10
14:10
16:10
19:10

Biļetes maksa: 1,30 EUR.

Restorāna "Silenes Terases" atklāšana

 Restorāns "Silenes Terases" atsāk darbību 13. maijā plkst. 18.00 un aicina ciemos gardēžus. Restorāns atrodas atpūtas parkā "Silene" (Silene, Skrudalienas pagasts, Daugavpils novads), kas piedāvā visu nepieciešamo neaizmirstamai atpūtai: dzīvošanu atpūtas namiņos vai labiekārtotos numuros, atslābinošas SPA procedūras, aizraujošas atrakcijas un aktīvus pasākumus gan pieaugušajiem, gan bērniem.
Informācija pa telefonu +37128692048

Jauktā kora DAUGAVA 60 gadu jubilejas koncerts

Daugavpilī, Vienības nama koncertzālē Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas svinību ietvaros savu 60 gadu jubilejas koncertu sniedz Latviešu kultūras centra jauktais koris „Daugava”. Mākslinieciskais vadītājs Jevgeņijs Ustinskovs.

Egona Kivkucāna komiksa izstāde Latgales Centrālajā bibliotēkā

No 5. līdz 31. maijam Latgales Centrālās bibliotēkas Periodikas lasītavā ir apskatāma mākslinieka Egona Kivkucāna komiksa “Urbānie džungļi” izstāde. Komikss tapis komiksu žurnāla «kuš!» un Beļģijas Karalistes vēstniecības Latvijā rīkotā komiksu konkursa ietvaros.

Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centrā aplūkojama Mērtrauku ekspozīcija

Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centrā (Nikolaja ielā 5) no 30.aprīļa būs skatāma Mērtrauku ekspozīcija.  Ekspozīcijas lielāko daļu veido dažādu laiku stikla pudelītes. Tās ir gan tintnīcas, gan smaržu un zāļu pudelītes. Apskatāmas arī vidēja izmēra pudeles, kas pārsvarā ir padomju laika piena pudeles, kuras jaunākā paaudze vairs neatpazīst. Aplūkojamas arī dažādu citādu dzērienu pudeles. 
 

Daugavpils cietokšņa apmeklētājiem atvērta 1. krasta lunete

Ar katru nedēļu Daugavpils cietoksnī vērojama arvien lielāka rosība. Ir jau manāmi pieaudzis cietokšņa apmeklētāju skaits, novadītas daudzas ekskursijas, taču lielākais tūristu pieplūdums sagaidāms tieši ar aktīvās sezonas sākumu, maijā un vasaras mēnešos. Sezonai centīgi gatavojas arī Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centrs (DCKIC). Tieši tāpēc no 2. maija līdz 1. novembrim apmeklētājiem katru dienu būs atvērta arī 1. krasta lunete(1.KL) kordegardes ēka.
 

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas svinības Daugavpilī

No 29.aprīļa Daugavpilī norisinās virkne pasākumu, kas veltīti Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas svinībām.
 
3. maijs
Plkst. 18.00 Vienības nama koncertzālē (Rīgas iela 22a)
JAUKTĀ KORA „DAUGAVA” 60 GADU JUBILEJAS KONCERTS

Marka Rotko mākslas centra darba laiks 1. un 4. maijā

Valsts svētkos 1. un 4. maijā Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs būs atvērts apmeklētājiem no plkst. 11:00 līdz 17:00, un būs iespēja apskatīt jaunās mākslas centra izstādes par īpašām svētku cenām. 
 
24.aprīlī atklāto mākslinieka Marka Rotko jauno oriģināldarbu izstādi  „MARKS ROTKO. DZĪVE UN MĀKSLA 2” būs apskatāma par īpašu cenu – tikai EUR 3.00. Bet visas sešas Rotko mākslas centra 3 gadu sezonas izstādes (B, C un D sektoros)- par EUR 1.50. Visa mākslas centra apmeklējums  EUR 4.50. 

Lapas

Daugavpils novada tūrisma informācijas centrs

Daugavpils tūrisma informācijas centrs

Rīgas iela 22a, Daugavpils