Valodas

Pirmdiena, 27.Jūnijs, 2016

Svētdiena un akcijas cenas Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā

Jūlija pirmajā svētdienā, 3. jūlijā, Daugavpils Marka Rotko mākslas centru iespējams skatīt par īpašām akcijas cenām. 
 

Eiropa. Brīnumi ir mums visapkārt

Atveriet Eiropas Brīnumu karti, kurā apkopoti brīnumi, garšas un stāsti, ar ko citi eiropieši jau ir dalījušies šeit, un dalieties ar fotogrāfijām un stāstiem par saviem atklājumiem! Ir iespēja laimēt balvas, iedvesmoties un iedvesmot citus! 
 

Visu vasaru Daugavpils novadpētniecības un mākslas muzejā varēs skatīt alus kausu izstādi “Sidraba putas, zeltainais dzēriens”

Daugavpils novadpētniecības un mākslas muzejā skatāma alus kausu izstāde “Sidraba putas, zeltainais dzēriens” no Daugavpils novadpētnieka un  ugunsdzēsēja glābēja Oļega Deņisova privātkolekcijas. 
 
Oļegs Deņisovs dzimis Daugavpilī. Absolvējot 14.vidusskolas 8.klasi, iestājās Tirdzniecības kulinārijas skolā. Pēc armijas uzsāka darbu Ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, kur strādā līdz šim laikam.

Mārtiņa Lutera katedrāles darba laiki vasarā

Daugavpils Mārtiņa Lutera katedrāle (18.novembra iela 66) no 1.jūnija līdz 31.augustam apmeklētājiem būs atvērta ceturtdienās, piektdienās un sestdienās no plkst. 11.00 līdz 16.00. Tūristu grupām, kas vēlas apskatīt katedrāli, lūgums iepriekš sazināties ar draudzes priekšnieku Andreju Rudānu pa tālruni +371 29492588. 
 

Latgalē notiks Latvijas kultūru festivāls “Pynu, pynu sītu”

No 1.- 3. jūlijam Daugavpilī un visā Latgales reģionā, pēc LR Kultūras ministrijas Mazākumtautību nevalstisko organizāciju pārstāvju konsultatīvās komitejas iniciatīvas, norisināsies Latvijas pirmais kultūru festivāls „Pynu, pynu sītu” (Pinu, pinu sietu), ko organizē biedrība “Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs”, sadarbībā ar Latgales plānošanas reģionu, Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvaldi, Latvijas Nacionālo kultūras centru un Eiropas Minoritāšu centru (Vācija).
 

Daugavpils teātris piedāvā biļetes uz septembra un oktobra izrādēm

Daugavpils teātris piedāvā iegādāties biļetes  uz septembra un oktobra izrādēm.

2016./2017. gada sezonā, 7. oktobrī, iecerēts, ka būs muzikālā  pirmizrāde „Kailais karalis”. Iestudējuma režisors būs Oļegs Šapošņikovs, horeogrāfiju veidos Irina Saveļjeva. Oktobra beigās gaidāma vēl viena pirmizrāde – Aleksandra Volodina lugas iestudējumam krievu valodā „Pieci vakari”, kuras režisors būs Georgijs Surkovs. Daugavpils teātrī viņš ir iestudējis tādas izrādes kā „Tumšās alejas”, „Viss ir viņa” un „Kaija” (kopdarbs ar režisoru O. Šapošņikovu).

I Latvijas Starptautiskā keramikas biennāle

 Viesnīcā "Park Hotel Latgola"  Daugavpilī apskatāma izstāde „Pēteris Martinsons. Zīmējumi porcelānam” kā veltījums slavenajam keramiķim un I Latvijas Starptautiskās Keramikas Biennāles ieskaņa.
 

Sv.Pētera Romas katoļu baznīca atvērta tūristiem

Daugavpils Sv.Pētera Ķēdēs Romas katoļu baznīcā (Rīgas iela 39) no 17.maija līdz 31.augustam  katru dienu  no plkst. 11:00 līdz 17:00 laipni tiek gaidīti individuālie apmeklētāji un tūristu grupas.
Tūristu grupu pavadoņiem un gidiem, plānojot  baznīcas apmeklējumu, iepriekš pa tālruni +371 29779498 jāsazinās ar priesteri Valēriju Oļševski, un viņš baznīcā novadīs ekskursiju.
 

Mākslinieka Māra Čačkas grafikas darbu izstāde “Nenoteiktie, noteiktie un pateiktie”

Daugavpils Māla mākslas centrā līdz 3. jūlijam skatāms Māra Čačkas 2015.gadā radītais grafikas darbu cikls “Nenoteiktie, noteiktie un pateiktie”. Aicinām nepalaist garām izdevību un apsveikt mākslinieku izstādes atklāšanā 20.maijā plkst. 16:00. Šai dienā mākslinieks viesiem būs sagādājis dažu labu pārsteigumu, arī ieeja Māla mākslas centrā izstādes atklāšanas laikā būs bezmaksas.
 

Daugavpilī piedāvā tradicionālos izbraucienus ar plostu “Sola” un liellaivu “Dina”

Laivu noma “Beibuki” aicina uz izbraucieniem pa Daugavu ar motorizēto plostu “Sola” un liellaivu “Dina”. 
 
Starta vieta -  no piestātnes "Centrs " (Daugavas krastā zem arkas pie dambja pretī Rīgas ielai ) līdz Cietokšņa ostai (pretī Nikolaja vārtiem Daugavpils cietokšņa rajonā). Pēc pasūtītāju vēlēšanās maršruts  var tikt mainīts. Brauciena laikā  ir iespēja  izmantot  audio gidus, noklausoties informāciju par populārākajiem Daugavpils tūrisma objektiem, aplūkot vēsturisko  dambi, kā arī Daugavpils HES plānoto celtniecības vietu. 

Lapas

Daugavpils novada tūrisma informācijas centrs

Daugavpils tūrisma informācijas centrs

Rīgas iela 22a, Daugavpils