Hover

Februārī Daugavpils teātrī akcija: pērc vienu biļeti, otru saņem dāvanā!

 4. februāris, 2019
Februārī Daugavpils teātrī akcija: pērc vienu biļeti, otru saņem dāvanā!

Februāris ir mīlestības mēnesis, kura valdzinājumam nevar pretoties arī teātris. Nav nekā nozīmīgāka par kopā pavadītiem mirkļiem, tāpēc Daugavpils teātris dāvina saviem skatītājiem iespēju apmeklēt divas februāra izrādes („Apķērīgā mīlniece” un „Negaiss”) akcijas „1+1” ietvaros: iegādājoties biļeti uz jebkuru no piedāvātajām izrādēm, otru biļeti saņemsiet dāvanā!

Lope de Vega ir viens no izcilākajiem autoriem spāņu zelta laikmeta literatūrā, bet viņa luga „Apķērīgā mīlniece” tiek uzskatīta par vienu no viņa meistardarbiem. Izrāde vēsta par kādu jaunu dāmu Fenīsu, kuru māte vēlas izprecināt bagātniekam, bet viņa iemīlas topošā vīra dēlā. Tāpēc jaunā dāma ķeras pie viltīga plāna, lai varētu palikt kopā ar savu iecerēto. Kad apķērība ir  sievietes stiprā puse, mīlestībai nekādi sarežģījumi nespēj kļūt par šķērsli! Neglābjami iemīlējušies varoņi, dueļi skaistās dāmas dēļ, intrigas – to visu skatītaji varēs izbaudīt seno laiku komēdijā spāņu gaumē „Apķērīgā mīlniece”, kura notiks 14. februārī pl. 18.30.

Tāpat akcijas ietvaros varēs iegādāties biļetes uz krievu dramaturga Aleksandra Ostrovska lugas iestudējumu „Negaiss”, kurā paralēli galvenās varones Katerinas nelaimīgās mīlas stāstam tiek atspoguļots 19. gadsimta tirgotāju slāņa morālo vērtību pagrimums. „Mēs dzīvojam, pakļaujoties dīvainiem, mūsu pašu izdomātiem noteikumiem, aizmirstot par to, ka cilvēka dzīve ir tikai mirklis,” sarunā atklāj režisore Alla Korovkina, „tāpēc izrādes apakšnosaukums ir „Kāpēc cilvēki nelido?”, aicinot katru aizdomāties par to, kāpēc cilvēki izvēlas iegrožot savu laimi, tā vietā, lai ļautos tai.” Izrāde „Negaiss” notiks 24. februārī pl. 17.00.

Biļetes akcijas ietvaros var iegādāties Daugavpils teātra kasē.

Informācija: Daugavpils teātris