Hover

Daugavpils teātris aicina svinēt visu martu!

 1. marts, 2019
Daugavpils teātris aicina svinēt visu martu!

27. marts ir īpašs datums katram teātri mīlošam cilvēkam, jo tā ir Starptautiskā teātra diena. Kādam teātris ir izklaide, citam – darbs, kādam tas ir patvērums, citam – iespēja izteikties un tikt saklausītam, taču galvenais – teātris ir vieta, kur mēs visi svinam kopābūšanas svētkus. Šogad Daugavpils teātris ir sagatavojis vairākus pārsteigumus, lai gan skatītāji, gan visi ar teātri saistīti cilvēki martu pavadītu priecīgā un saviļņojošā noskaņojumā.

Jau no 1. marta Latgales Centrālās bibliotēkas Daiļliteratūras sektorā (Rīgas ielā 22a, 2. stāvā) būs apskatāma Starptautiskajai teātra dienai veltīta grāmatu izstāde „Daugavpils teātra grāmatu izlase: Izlasi redzēto, noskaties izlasīto!”, kurā varēs iepazīties ar visām tām grāmatām, kuras bija iedvesmojušas režisorus radīt Daugavpils teātra izrādes. Iepazīstot autoru radītos varoņus grāmatu lappusēs, lasītāji tiek aicināti iepazīt šos pašus varoņus no jauna teātra starmešu gaismās. Un otrādāk, noskatoties teātra izrādes, aicinām skatītājus atgriezties pie pirmavota, lai atklātu jaunas nianses uz skatuves redzētajos stāstos! Grāmatu izstāde būs apskatāma līdz 31. martam.

Savukārt visi tie skatītāji, kuri vēlas novēlēt savam teātrim kaut ko sirsnīgu, ir laipni aicināti uz Daugavpils teātra kasi, kur to droši varēs izdarīt! Jau marta sākumā pie teātra kases būs organizēta īpaša vieta, kur varēs radoši izpausties jebkurš teātri mīlošs skatītājs. 27. martā skatītāju novēlējumi tiks prezentēti visam Daugavpils teātra kolektīvam.

Marta laikā Daugavpils teātra sociālajos tīklos tiks organizēti dažādi konkursi, tāpēc sekojiet līdzi jaunumiem un piedalieties!

Novēlam saviem skatītājiem spilgtām emocijām piepildītu marta mēnesi!

Informāciju sagatavoja: Daugavpils teātris