Hover

Aicinām Daugavpils pilsētas ēdināšanas uzņēmumus pieteikties bukleta “Daugavpils Gardēžu ceļvedis” izveidē

 13. marts, 2019
Aicinām Daugavpils pilsētas ēdināšanas uzņēmumus pieteikties bukleta “Daugavpils Gardēžu ceļvedis” izveidē

Daugavpils pilsētas dome sadarbībā ar Daugavpils Tūrisma informācijas centru ir uzsākusi darbu pie jauna Daugavpils kulinārā tūrisma piedāvājuma – bukleta “Daugavpils Gardēžu ceļvedis” izveides.

Projekta mērķis ir popularizēt Daugavpils virtuvi un veicināt sadarbību starp vietējiem ēdināšanas uzņēmumiem. Šī ir iespēja visiem kopā turpināt pilnveidot Daugavpils kulinārā tūrisma piedāvājumu un piesaistīt gardēžu ievērību. Ceļveža piedāvājums tiks popularizēts pašmāju un ārvalstu viesiem, savukārt ēdinātāji varēs iegūt labāku atpazīstamību un reklāmu, iesaistoties kopīgās mārketinga aktivitātēs. Aicinām Daugavpils ēdināšanas pakalpojumu sniedzējus izvērtēt savu interesi un pēc iespējas iesaistīties projektā, piesakot dalību līdz 2019. gada 19. martam.

PIETEIKUMA ANKETA DALĪBAI BUKLETĀ

Informāciju bukletam par savu uzņēmumu nepieciešams iesūtīt līdz 2019. gada 30. martam uz e-pasta adresi: turisms@daugavpils.lv.

Informāciju jāiesniedz pēc šāda principa:

  • Kontaktinformācija latviešu valodā:

Ēdināšanas uzņēmuma nosaukums
Adrese
Tālrunis
E-pasts
Mājas lapas adrese
Darba laiks

  • Divas labas kvalitātes fotogrāfijas: ēdiena foto un interjera foto;
  • Apraksts (2-3 teikumi) latviešu un krievu valodā ar aicinājumu apmeklēt jūsu ēdināšanas uzņēmumu (ne vairāk par 50 vārdiem).

Buklets tiks izdots trijās valodās – latviešu, krievu un angļu. Tas būs pieejams Daugavpils Tūrisma informācijas centrā, tiks izplatīts tūrisma objektos, naktsmītnēs un ēdināšanas uzņēmumos, kā arī pasākumu un starptautisko tūrisma izstāžu laikā. Tāpat bukletu būs iespējams lejupielādēt mājas lapās www.daugavpils.lv un www.visitdaugavpils.lv.

Aicinām būt aktīviem, jo šī ir iespēja pastāstīt par sevi, un tūrisma sezonā realizēt savu piedāvājumu!