Hover

AICINA DAUGAVPILS APKALPOJOŠĀS SFĒRAS PĀRSTĀVJUS SAŅEMT “MUZIKĀLĀS BANKAS FILIĀLES/VĒSTNIECĪBAS” GODA TITULU

 13. decembris, 2018
AICINA DAUGAVPILS APKALPOJOŠĀS SFĒRAS PĀRSTĀVJUS SAŅEMT “MUZIKĀLĀS BANKAS FILIĀLES/VĒSTNIECĪBAS” GODA TITULU

2019.gada 9.februārī Daugavpilī notiks “Muzikālās bankas” fināla apbalvošanas koncerts un ir sagaidāmi daudzi viesi: gan koncerta dalībnieki – visas lielākās Latvijas pop un rok zvaigznes, gan apmeklētāji no visas Latvijas, gan lielāko mediju žurnālisti. Pie tam organizatori un dalībnieki sāks ierasties pilsētā dažas dienas iepriekš.

Ir paredzēts izdot speciāli šim notikumam veltītu “Muzikālās bankas ceļvedi”, kurā tiktu atspoguļoti restorānu, kafejnīcu, bāru, veikalu, tūrisma jomas u.c. uzņēmumu tieši šim notikumam sagatavotie piedāvājumi, tādējādi iegūstot “Muzikālās bankas filiāles/vēstniecības” goda titulu un tiesības izvietot īpašas zīmes pie ieejas, lai viesi zina, ka uzrādot koncerta biļeti vai dalībnieka karti, te varēs saņemt kādu interesantu piedāvājumu. Kāds būs šis Jūsu piedāvājuma saturs, tas ir atkarīgs no Jūsu izdomas – vai atlaide, vai īpašs ēdiens / dzēriens, vai kāds bonuss utt.! Piedāvājumam jābūt spēkā no 2019.gada 8.februāra līdz 10.februārim ieskaitot.
Piedāvājuma tekstu un foto jāsagatavo un jānosūta līdz 2018.gada 29.decembrim uz e-pasta adresi: kristine.danilova@daugavpils.lv

Daugavpils pilsētas dome patur tiesības izvērtēt piedāvājumu un izlemt, vai tas tiks vai netiks ievietots “Muzikālās bankas ceļvedī”.

Kopā mēs varam izveidot lieliem pasākumiem draudzīgu Daugavpils tēlu!
Avots: www.daugavpils.lv
Foto: facebook.com